Wpis z mikrobloga

moze i tak - ale ja chce miec prawo wyboru, koniec kropka


@piotr-lebski: szkoda, że dziecko idioty, który go nie zaszczepi nie będzie już miało wyboru...
Ja za to chcę, by państwo ingerowało w przypadku zaniedbywania dzieci, jak w przypadku antyszczepionkowców.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@szajbi_:
@Shatter:
chyba adres strony stopnop a wyżej ,,czytaj ulotkę, zadawaj pytania, podejmij świadomą decyzję" albo coś w tym stylu. No i jest ryzyko, musi być wybór, stopnop
  • Odpowiedz
via Android
  • 12
@Billybob: dla Twoich nieszczepionych dzieci, które będą miały mniejsze prawdopodobieństwo że zachorują, kiedy inne dookoła będą zaszczepione.
  • Odpowiedz
@lola88: Takie bzdurne billboardy stopnop powinny być nielegalne jako działalność na szkodę społeczeństwa i zdrowia publicznego. Podobny poziom jak podżeganie do samobójstwa, albo świadome zarażanie wenerami.
  • Odpowiedz
@wioslarz-umyslow: bo taka rozmowa wymaga wysiłku i czasu. Nie tak łatwo przeanalizować samodzielnie setki wyników badań opublikowanych w necie.
Osobiście jestem obecnie na etapie wątpliwości dot. wstrzymania badań nad konsekwencjami odkładania w organizmach (zwł. w mózgu) związków metali (rtęć, glin).
Myślę, że plusy przeważają, ale niepokoi wykorzystywanie takich dodatków wzmacniających działanie szczepionek.
  • Odpowiedz
@to_po_prostu_ja ja jestem na podobnym etapie, szukam argumentów po obu stronach barykady. Ale martwii mnie, że ludzie zamiast połączyć się w tym wysiłku by znaleźć odpowiedź to właśnie wolą fekaliami porzucać na prawo i lewo i myślą, że samo to sprawia, że stoją po dobrej stronie, pomijając kompletnie fakty.

W tym konkretnym przypadku martwii mnie, że człowiek myśli, że jest po dobrej stronie tylko dlatego, że jest po "naukowej" stronie, mimo, że
  • Odpowiedz
@wioslarz-umyslow: potrzeba poczucia wyższości jest silna zarówno u pro big pharma, jak i u foliarzy.
W PL fajnie to opisał (w kontekście polit) Woś:
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj_jefxysvYAhXjQpoKHYvhCaYQFggoMAA&url=http%3A%2F%2Fwiadomosci.gazeta.pl%2Fwiadomosci%2F7%2C161770%2C22870117%2Crafal-wos-polacy-rasisci-i-kazdy-to-powie-czyli-brzydki.html&usg=AOvVaw3sePowYD1wp7f0PAOXe2th

Myślę, że obecnie rzeczywistość osiągnęła taki stopień skomplikowania, że nawet działając grupowo nie jesteśmy w stanie jej ogarnąć. Stąd takie plemienne przepychanki.
  • Odpowiedz
@lola88: Jako dziecko po szczepieniu na gruźlicę miałem NOP ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przez cały wieczór bolało mnie ramię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście, że szczepimy. Widzę, że w łodzi pełno tych skretyniałych reklam, oby autor kontraakcji odwiedził wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szczepię, szczepię, już drugi egzemplarz :) poślijcie proszę pozytywne myśli bo młody właśnie po szczepieniu, gorączka walnęła i się męczy biedaczysko :( dzisiaj u nas w domu ciężka noc będzie (paracetamol już podany, czekamy aż biedna kuleczka zaśnie)
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@to_po_prostu_ja mieć wątpliwości to dobra sprawa, świadczy o pracujących zwojach.

Jednak nikt z nas nie żyje w bańce i mamy od małego doczynienia z różnymi niekorzystnymi czynnikami. Na Śląsku wystarczy wyjść na"świeże powietrze", czy zjeść tuńczyka. A bez tej bańki ochrona w postaci szczepień bardzo się przydaje.

Owocnych przemyśleń.

Ja moje oba małe paski szczepie na wszystko.
  • Odpowiedz