Wpis z mikrobloga

@AvantaR:

@lola88: Z jednej strony dostaję #!$%@? jak widzę ten STOPNOP. Z drugiej strony nie pochwalam niszczenia cudzego mienia ( ͡° ʖ̯ ͡°)


To nawet nie jest żadne mienie, tylko jedna z milionów gównianych płacht reklamowych oszpecających nasz kraj.
  • Odpowiedz
@lola88: "jest ryzyko - musi być wybór" O ja #!$%@?, co za hasło. Rozstrzelać za świadome narażenie czyjegoś życia i usiłowanie zabójstwa. Serio mają takie hasło przewodnie? No #!$%@? w życiu bym nie uwierzył.. Masakra..
  • Odpowiedz
Nie lubie tego wykopowego nacisku na szczepienia. Cos takiego jak NOP tez sie zdarza, przeciez sa wypisane efekty uboczne szczepien w kazdej ulotce. W wielu krajach UE nie ma przymusu szczepien i jakos dziwnie nie ma epidemi. W UK pierwsze szczepienia sa po 8 tyg co wg mnie jest o wiele lepsze niz w Pl. Ja szczepilam mojego syna wiec prosze mnie nie wrzucac do worka antyszczepionkowcow, ale naciskajac w taki sposob
  • Odpowiedz
  • 0
@kuba560x o to ze nie chorują, no to twierdza ze szczepionki im nie potrzebne, tylko zapomnieli po co ludzie sie szczepili i wyeliminowali wiekszosc chorób zakaźnych, takie błędne koło...

Na dodatek podciągają kilka osób chorych jako efekt poszczepienny i juz ideologia gotowa, a jaka jest prawda to tez ciezko powiedziec...
  • Odpowiedz
  • 0
@kuba560x kiedys czytałem składy szczepionek i są dostepne i nic tam strasznego nie ma w tej ilości, podejrzewam ze tydzien w Krakowie w zime jest bardziej szkodliwy w porównaniu do substancji konserwujących w szczepionce, co do obowiazku to mysle ze wiekszy naklad powinien isc na edukacje zamiast karac
  • Odpowiedz
@wron3k: Ale to że czytałeś skład jednej szczepionki nie oznacza że taką samą szczepionkę podają w każdej części Polski. Rodzice z Białogrodu porwali swoje dziecko ze szpitala po tym jak okazało się że chcą zaszczepić je środkiem który jest wycofany z Polski. Za to stanęli przed sądem, stanęli przed sądem za to że nie pozwolili by im dziecku wstrzyknięto środek niewiadomego pochodzenia. To jest chore.
  • Odpowiedz