Wpis z mikrobloga

#nostalgia #staredobreczasy #najlepszydzienwzyciu

-bądź mną
-bida w domu, że myszy głodują
-level 10
-Miej Urodziny
-Wpada 2 najlepszych kumpli.
-Ojciec wypożycza na kasecie Mortal Kombat.
- omfg.jpg
-Najlepszy film jaki widziałeś do tej pory w swoimi życiu.
-kumple pod jarani.
-oglądamy jeszcze raz
-Mame wraca, z picą.
-Z #!$%@?Ą PIZZĄ
-jezusmaria.jpg
-Pierwszy raz w życiu jem pizze.
-#!$%@?.jpg
-Lecim na plac budowy poudawać postacie z mortal kombat.
-Godzina 18 wracamy do domu
-Jezuschristoomg.jpg
-przyjechał kuzyn z prezentem.
-TO BYŁA #!$%@? COMMODORE 64
-#!$%@? biała gorączką.
-ja #!$%@? co się dzieje?
-rodzice przyjechali po synów
-KUMPLE TO #!$%@?Ą, NIE JADĄ
-Lamentipłacz.jpg
-starzy poszli na ugodę
-kumple zostają do rana
- #!$%@? z kumplami i starszym bratem do pierwszej w nocy w montezume.
-NAJLEPSZY DZIEŃ EVER

#!$%@? wtedy chyba wykorzystałem szczęście jakie było mi przypisane na całe życie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 51
  • Odpowiedz
@JaTegoNiePowiedzialem: No spoko historyjka ale nie wszystko się kleji( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo kiedy mortal kombat trafił do wypożyczalni standardem do grania nawet w naszym kraju był PC i nawet Amiga już odeszła do historii a w salonach arcade królowały trujwymiarowe gry pokroju VF. Dlatego coś nie przemyślałeś tych kolegow zafascynowanych C64 (w okolicach roku 96) którzy koniecznie musieli zarwać noc przy momtezumie. Zmień rok na 85
  • Odpowiedz
@kenykeczuoki: Ok rozumiem sam jeszcze miałem Amigę ...co nie zmienia faktu że to już był sprzęt który odchodził do lamusa i nikt się nim nie ekscytował bo gdzieś tam już się widziało i grało na w GTA, kłejka, NFS czy inne 3d gry, już PSX było na rynku. Nawet w moim zacofanym technikum stało kilka 386 na którym można było odpalić DOOMa. Dlatego pieprzenie jak to pół wioski było wtedy zafascynowane
  • Odpowiedz
@Brunner: ja podobnie jak OP mieszkałem na dosyć biednym osiedlu, w 96 dużo ludzi miało jeszcze kompy typu amiga i c64. Pamietaj, ze to byly tez inne czasy i ludzie zachwycali sie grywalnoscia gier, a bie grafika czy innymi bajerami. Jak dla mnie post opa absolutnie legitny.
  • Odpowiedz
@kenykeczuoki: Wtedy nigdzie bogactw nie było, ale chyba niezbyt dobrze pamiętasz te czasy( ͡° ͜ʖ ͡°) I na pewno absolutnie nikt nie ekscytował się C64 cytując"TO BYŁA #!$%@? COMMODORE 64" Kiedy nawet na marnym sprzęcie na informatyce można było odpalić gierki o lata świetlne oddalone od C64.
To mniej więcej coś w stylu jak ktoś by za 20 lat na wykopie napisał coś w stylu:
--
  • Odpowiedz
@kenykeczuoki: Twoje wspomnienia zniekształcone nostalgią a rzeczywistość to dwie rózne sprawy. I na pewno nie ekscytowałeś się (nawet jeśli posiadałeś) C64 w 1996 roku!!! Po prostu to było nie możliwe w czasach kiedy na informatyce często już 386 stały i mogłeś DOOMa odpalić, a u kolegi pograć w Quejka, falouuta czy NFS, lub nawet na PSX, zreszta spójrz na polską prasę o grach z tamtego okresu... nikt już nie pamiętał o
  • Odpowiedz
@Brunner: Q1 faktycznie miał premierę w '96, ale ja na przykład pierwszy raz go widziałem w '99, jak wujek zasponsorował bratu komputor na komunię (i trochę rozyebao musk wtedy). Do tego czasu tylko jakieś ATARI i pegasusy, i każdą nowością się jaraliśmy.
  • Odpowiedz
@Brunner: ale skoro mieli po 10 lat, to zapewne byl jego pierwszy sprzet... ja w wieku 10 lat kupilem kompa za kase z komunii i hostoria byla podobna... a byl to rok ok 2006-2007 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz