Wpis z mikrobloga

#nostalgia #staredobreczasy #najlepszydzienwzyciu

-bądź mną
-bida w domu, że myszy głodują
-level 10
-Miej Urodziny
-Wpada 2 najlepszych kumpli.
-Ojciec wypożycza na kasecie Mortal Kombat.
- omfg.jpg
-Najlepszy film jaki widziałeś do tej pory w swoimi życiu.
-kumple pod jarani.
-oglądamy jeszcze raz
-Mame wraca, z picą.
-Z #!$%@?Ą PIZZĄ
-jezusmaria.jpg
-Pierwszy raz w życiu jem pizze.
-#!$%@?.jpg
-Lecim na plac budowy poudawać postacie z mortal kombat.
-Godzina 18 wracamy do domu
-Jezuschristoomg.jpg
-przyjechał kuzyn z prezentem.
-TO BYŁA #!$%@? COMMODORE 64
-#!$%@? biała gorączką.
-ja #!$%@? co się dzieje?
-rodzice przyjechali po synów
-KUMPLE TO #!$%@?Ą, NIE JADĄ
-Lamentipłacz.jpg
-starzy poszli na ugodę
-kumple zostają do rana
- #!$%@? z kumplami i starszym bratem do pierwszej w nocy w montezume.
-NAJLEPSZY DZIEŃ EVER

#!$%@? wtedy chyba wykorzystałem szczęście jakie było mi przypisane na całe życie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 51
  • Odpowiedz
@kenykeczuoki: @flecker @kipowrot @wielki-elektronik @crespo @WolfSky: Kurcze nie chciał bym się licytować na biedę w dzieciństwie... ale w 1996 roku nawet jeśli było się niezamożnym czy wręcz biednym to żeby ekscytować się C64 były chyba tylko dwie możliwości... albo było się upośledzonym umysłowo albo ostatnie 15 lat trzymali cię w piwnicy( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam pochodzę z niezamożnego domu i
  • Odpowiedz
@Brunner: nie wiem jak Ty, ale ja wolalem w domowym zaciszu grac na Atari w Midnight Resistance na joysticku, niz ogladac pecety w witrynie sklepu lub grac chwilke na ps one w sklepie. Moze w takim razie jestem uposledzony, bo 15 lat w piwnicy to nie mialbym kiedy spedzic :)
  • Odpowiedz
@kenykeczuoki: Ale my cały czas o czym innym piszemy, ja o tym że już w tamtym okresie odpalony C64 nie mógł nikogo ściąć z nóg mimo że pewnie sporo ludzi jeszcze posiadało sprzęty tego typu. Tak jak odpalona syrenka też już nikogo nie fascynowała w 1996roku mimo że wielu ludzi jeszcze czymś takim jeździła i może nawet była zadowaolona z posiadania syrenki( ͡° ͜ʖ ͡°) A
  • Odpowiedz
@JaTegoNiePowiedzialem: Wiesz jeśli w domu nawet myszy z głodu zdychały to video było chyba luksusem( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na poważnie to w połowie lat 90 może rzeczywiście luksusem dla wybranych już nie było... ale to dalej był dość drogi sprzęt. Przypominam że nie było jeszcze Chińskiej produkcji tego typu sprzetów, i były to oryginalne Made in Japan sprzęty( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JaTegoNiePowiedzialem: Spoko, ja nie chcę nic na siłę udowadniać( ͡° ͜ʖ ͡°) A historia pewnie prawdziwa ale po prostu wydaje mi się że mogłeś lekko przesadzić z opisem ekscytacji C64 o co rozgorzałą pod twoim wpisem dyskusja( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz