Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi proszę, czy zachowanie o jakim przeczytacie to czerwona flaga.

Byłem z różową przez tydzień na nartach. Mamy po 21 lat, jesteśmy ze sobą od dwóch miesięcy. Ja wcześniej miałem dziewczynę przez kilka lat, ona tylko kilkomiesięczny epizod fbw z jednym chłopakiem i kilka razy nieodwzajemnione uczucia. Wyznała mi miłość, mówi, że nigdy nie czuła do niego tego, co czuje do mnie. Mniejsza. Jakiś czas przed wyjazdem przyznała się, że napisał do niej raz, już jak byłem z nią w związku. Tuż po wyjeździe, po rozmowie na temat szczerości i zapytaniu czy jedno drugiemu pozwoli zajrzeć na Facebooka, poprosiłem, aby pokazała czat. Okazało się, że napisał do niej jak byliśmy na wyjeździe, o czym mi nie powiedziała. Mimo tego, że po wiadomościach widać było, że nie była skora do rozmowy z nim (zbywała go, odpowiedziała, że nie ma czasu pisać) jestem zły o to, że nie powiedziała mi o tym, że gość, z którym sypiała do niej napisał. Tłumaczyła to tym, że nie chciała psuć miłego nastroju wyjazdu, zrozumiała, dlaczego jestem zły i przeprosiła.

Chcę się dowiedzieć
1. Czy według was powinna była mi o tym powiedzieć? Wiem, że ja bym o czymś takim powiedział, uważam, że ukrywanie prawdy, aby nie przysporzyć komuś cierpienia jest bardzo nieodpowiednie w związku.
2. Czy jestem paranoikiem, bo poprosiłem o pokazanie wiadomości? Ona nie prosiła o przejrzenie moich.

Proszę o opinię zarówno #rozowepaski jak i #niebieskiepaski Czy czerwoną flagą jest moje zachowanie, czy jej? Czy może nas obojga? Do tego pytanie szersze, czy byliście w stanie kiedykolwiek w 100% zaufać partnerowi? Doradźcie, chcę zaufać, ale nie wiem jak do tego etapu dojść, jak mam to zrobić. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zazdrosc #zwiazki #milosc #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 53
Jeżeli laska mowi, ze nie chciała psuć atmosfery i faktycznie o tym pozniej powiedziała, ba, pokazała wiadomosci z których wynika, ze nie była zainteresowana typem, to zdecydowanie była szczera i zachowała sie odpowiednio. Sam byłem straszliwym zazdrosnikiem, i serio według mnie laska bardzo Ok wypadła. Natomiast twoja reakcja troche zbyt mocna, w szczególności, ze znacie sie krótko.
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze to nie rozumiem co trzeba mieć w głowie, żeby nie mieć kompletnego zaufania i chcieć przeglądać prywatne wiadomości. No sorry, ale jeśli jesteś z kimś w związku to jednak nie możesz z nim być cały czas. Każdy normalny człowiek potrzebuje chwili wytchnienia, chwili samotności a i prywatności.

Ciekawe czy jej też mówisz jak się obejrzałeś za jakąś dziewczyną :). Widać, że jednak cie kocha skoro zdecydowała się na taki