Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, mam takie pytanie. Chciałam kupić większy kawałek takiej gąbki, jakiej używa się w pudełkach z biżuterią, żeby wyścielić nią większe pudełko i powtykać w nią kolczyki. Tyle że na internecie widzę same w małych rozmiarach. Dlatego pytanie moje brzmi: czy gąbka tapicerska nada się do takiego zastosowania? Na allegro widzę opcję docinania na dowolny rozmiar i to by mi bardzo pasowało, tylko zastanawiam się nad wytrzymałością takiej gąbki w kontekście wpinania i wypinania z niej kolczyków. Ewentualnie może ktoś miałby pomysł czego mogłabym użyć w takim celu?

#kiciochpyta #pytanie #bizuteria #mirabelkopomusz
namietna_kaszanka - Mirki i Mirabelki, mam takie pytanie. Chciałam kupić większy kawa...

źródło: comment_LgbVHBKfDTGbUnCmDUpFM6Zr4SomQn0n.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@namietna_kaszanka: Weź sobie gąbki z winogron z biedronki, będziesz miała za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta czarna gąbka jest inna od tej tapicerskiej, bardziej szorstka a tapicerska jest na ogół biała i po kontakcie ze światłem brzydko żółknie.
  • Odpowiedz
@11mac11: Nie wpadłabym na taki pomysł, muszę się tym gąbkom przyjrzeć :D W sumie to już sobie poradziłam, bo znalazłam większe pudełko z gąbką, które pomieściło wszystko co chciałam, także też bezkosztowo sobie poradziłam, aczkolwiek dzięki za inspiracje, nigdy nie wiadomo kiedy się przyda :D
  • Odpowiedz
@11mac11: Zwykłe biżuteryjne z apartu, tylko trochę większe niż te najczęściej spotykane, gdzieś tak 10x10 cm jak nie ciut więcej. Plątało się w szafce i wpadło w moje ręce w idealnej chwili :D Gąbkę obróciłam o 180 stopni i jest git :)
  • Odpowiedz