Wpis z mikrobloga

@kawiarnianypl: W163 strasznie rdzewieją i mają ogromne problemy z elektryką, którą nikt nie potrafi zdiagnozować, bo błędy są okazjonalne i trudno powtarzalne. Np. odpala na ciepłym silniku dopiero za 4, 5 razem. (silnik 3,2l pali 11,5 na autostradzie i minimum 15l w mieście).
  • Odpowiedz
@granatowawolowina: od kiedy W163 rdzewieje? Owszem, pojawia się tam rdza na progach i nadkolach pod nakładkami plastikowymi ale to tylko tyle z rdzewienia. Wystarczy przypilnować przy zakupie. Problemy z elektryka... każdy nawet chwilowy błąd jest zapisywany w pamięci danego sterownika. Pierwszy lepszy ogarnięty człowiek z StarDiagnose sobie z nimi poradzi. Problemy z odpalaniami w tym modelu owszem są, zwykle dotyczą przewodów filtra paliwa (są na plastikowe złączki i należy to wymienić
  • Odpowiedz
@kawiarnianypl już sam fakt wyboru suva jest moim zdaniem błędem ale jak już to nie myślałeś nad dieslem? Duży moment gwarantuje że takim potworkiem (w złym znaczeniu) będzie się sprawnie poruszać.
  • Odpowiedz
@kawiarnianypl Diesla od BMW mogę polecić jednak X5 jest duże na zewnątrz a małe wewnątrz. Zwłaszcza z tyłu podłoga jest tak wyprofilowana że kolana masz przy brodzie. Ale ja ogólny hejt mam do suvow - auta wymyślone dla grubych Amerykanów więc nie przejmuj się moja opinia :)
  • Odpowiedz