Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że im głupszy jest człowiek tym większe prawdopodobieństwo na to, że znajdzie różowego? Przykładowo taki mirek programista ma większe szanse na samotność niż mirek polonista, który prawdopodobnie uprawia seksy od liceum. Dlaczego wy #rozowepaski preferujecie debili? Chcecie się dowartościować czy co?
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alh3: myślę, że to wynika z tego, że mądrzejszy człowiek inwestuje swój czas w inne rzeczy, a o sferach uczuciowych zapomina

Taki programista siedzi sobie, dłubie kod bo ma za to dobre $$$ i o to mu tylko chodzi, a ktoś mniej ambitny o--------i 8 godzin i po robocie ma czas, by iść, tam gdzie są dziewczyny
  • Odpowiedz
Prawdopodobieństwo znalezienia różowego jest związane z tym, ile kobiet wrzucisz do pierwszego sitka i ile z nich przejdzie aż do ostatniego. Jeśli wrzucisz do sitka trzy kobiety


to mało prawdopodobne, że znajdziesz tego jedynego różowego. Jak wrzucisz sto, to jest na to większa szansa. Większy wybór, większa szansa że w sitku będzie ktoś, kto będzie Ci odpowiadać. To normalne.

Jak mnie śmieszy, że wszyscy intelektualiści, inteligencja, wyżsi od najwyższych żalą się, że taki debil to sobie znajdzie laskę, a oni nie. Przyczyna leży gdzie indziej. Kto by pomyślał, że tacy inteligentni mają tak zawężoną perspektywę. No niech to c--j, świat się pomylił.
  • Odpowiedz
tl;dr
Przeanalizuj, ile kobiet poznałeś i ile z nich zaprosiłeś na randkę. Oceń wniosek. Porównaj wynik swój z wynikiem debila :D, który chociaż raz w tygodniu idzie do klubu i obróci na parkiecie trochę dziewczyn.

Niektórzy wygrywają na loterii i trafia im się ktoś od razu, ale jak ktoś odejdzie to.. mają problem.
  • Odpowiedz
Zauważyliście, że im głupszy jest człowiek tym większe prawdopodobieństwo na to, że znajdzie różowego? Przykładowo taki mirek programista ma większe szanse na samotność niż mirek polonista, który prawdopodobnie uprawia seksy od liceum.


@alh3: być może, ale tylko być może - źle typujesz kto jest mądry, a kto nie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alh3: Najśmieszniejsze, że badania naukowe częściowo potwierdzają Twoje stwierdzenia - link - polecam zwrócić uwagę na korelację między sukcesem reprodukcyjnym a "educational attainment" i "fluid-intelligence score" - jest negatywna!
  • Odpowiedz
@alh3

i twiedzisz, że sporo osób na np. informatyce ma drugą połówkę?


Nie wiem jak to wygląda na informatyce, ale będąc na matfizinf stwierdzam, że duża ilość z nich ma już od dawna dziewczyny. Dodam jeszcze, że pół mojej rodziny to informatycy i jakoś 90% z nich ma żony, więc ma się to wszystko słabo do twojej teorii..
  • Odpowiedz
@alh3: Bo głupszy podejdzie zagada dostanie kosza i spróbuje z inną aż do skutku. A mądrzejszy rzadziej spróbuje bo np. stwierdzi że u tej nie ma szans bo wyższa liga. Zrobiłeś coś by mieć różowego czy tylko narzekasz ?
  • Odpowiedz
@alh3: IMO nie ma żadnej korelacji między inteligencją a byciem z kimś, czy byciem samotnym. Praktycznie wszyscy inteligentni i wartošciowi faceci z mojego kręgu towarzyskiego są zaklepani od długiego czasu; samotne są tylko cztery męczybuły, które wywindowane ego i bije od nich pychą i zarozumialstwem.

Tak z innej mańki - co to za stawianie mirków programistów/technicznych na piedestale? Część może i jest błyskotliwa, ale to nie są nadludzie. W chwili
  • Odpowiedz
@ania2004: IMO główną przyczyną samotności Mirków jest brak okazji do poznawania dziewczyn. Przecież jak wielu wykopków nie ma nawet znajomych, to jak mają kogoś poznać.
  • Odpowiedz