Wpis z mikrobloga

Murki taka sytuacja:

mój niebieski lvl 27, jedzie dziś na noc do hotelu oddalonego 10km od naszego miasta, z kolegą (lvl20) i bratem (lvl22).
Wszyscy mają tu prywatne domy, niebieski ogromny (250m2), do tego raczej nikogo w nim nie ma, ewentualnie mama, mają warunki do tego żeby sobie na spokojnie posiedzieć popić etc.

W miasteczku do którego jadą nie ma żadnych klubów, imprez, jadą po prostu do hotelu..
Kolega posuwa na prawo i lewo co leci, mając od 3 lat dziewczynę, ona o niczym nie wie.

Sytuacja po której zabroniłam niebieskiemu wychodzić gdziekolwiek z tym kolegą (wychodzić, co do siedzenia w domu nie mam problemu, sama lubię z nim spędzać czas):
Jak ostatnio był z nim na imprezie odcięło go o 23, do domu wrócił po 3. Przyznał mi się dwa tygodnie później, że byli w baro-dyskotece i założył się z innym kolegą, że poderwie jakieś dwie dziewczyny.. Poderwał, chodził z nimi na fajkę etc., dla niego to nic - przecież to był tylko zakład. Argument że tylko mi wstyd przynosi takim zachowaniem (w domu dziewczyna czeka a on łazi po klubach laski wyrywa) nie dociera.

Czy to jechanie do hotelu jest normalne i jestem "chora" że się takich rzeczy czepiam, czy jednak tak jak uważam - p------e i niepotrzebne?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski nie do końca #anonimowemirkowyznania xd
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@partycja_: chodziło mi o to, że zamawiają k---y do tego hotelu, niewykluczone że n-------i też... myślisz, że pojechali do hotelu na zadupie żeby grać w karty czy co? zresztą raz na dwa tygodnie to chyba wystarczająco jak na relację fwb.

ale co za różnica, skoro i tak go nie zostawisz, bo jest bogaty ( )
  • Odpowiedz
@partycja_: a czy gdyby miał jakieś złe zamiary to powiedziałby Ci ze jedzie z facetami do hotelu? Nie. Wymyśliłby jakaś historie. Chyba ze nie ma złych zamiarów ale może go ponieść z tym kolega.
  • Odpowiedz
@partycja_:

Kolega posuwa na prawo i lewo co leci, mając od 3 lat dziewczynę, ona o niczym nie wie.

sama lubię z nim spędzać czas


To gratuluję. Wiesz, że gościu zdradza od dawna swoją dziewczynę i nic jej nie powiedziałaś o tym fakcie. A do tego sama lubisz z nim przebywać, a boisz się, że Twój niebieski Ciebie zdradzi. Jesteś hipokrytką. Żałosne
  • Odpowiedz
z reguły nie w--------m się w życie innych ludzi, po co


@partycja_: To po co zachęcasz nas żebyśmy się w---------i w wasze?

Może chłopaki zabawiają się w stylu znanym z Tajemnica Brokeback Mountain ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@partycja_: Jakby Ciebie niebieski zdradzał to chyba chciałabyś wiedzieć o tym fakcie, a tak to nie mówiąc jej o tym jakiego s--------a ma przy swoim boku, a Ty jako swojego kolegę przyzwalasz na to. Potem ludzie tak narzekają na znieczulicę, a sama gdy widzisz, że dzieje się krzywda drugiej osobie nie reagujesz w żaden sposób.
  • Odpowiedz
@partycja_:

mam niebieskiego z potężnym p-----m, problem w tym że jemu się nie chce

zapowiedziałam mu że nie będę za każdym razem ja inicjowała seksów, teraz miałam plan go przetrzymać ale chyba > się nie doczekam xD


eheheh
  • Odpowiedz