Wpis z mikrobloga

Murki taka sytuacja:

mój niebieski lvl 27, jedzie dziś na noc do hotelu oddalonego 10km od naszego miasta, z kolegą (lvl20) i bratem (lvl22).
Wszyscy mają tu prywatne domy, niebieski ogromny (250m2), do tego raczej nikogo w nim nie ma, ewentualnie mama, mają warunki do tego żeby sobie na spokojnie posiedzieć popić etc.

W miasteczku do którego jadą nie ma żadnych klubów, imprez, jadą po prostu do hotelu..
Kolega posuwa na prawo i lewo co leci, mając od 3 lat dziewczynę, ona o niczym nie wie.

Sytuacja po której zabroniłam niebieskiemu wychodzić gdziekolwiek z tym kolegą (wychodzić, co do siedzenia w domu nie mam problemu, sama lubię z nim spędzać czas):
Jak ostatnio był z nim na imprezie odcięło go o 23, do domu wrócił po 3. Przyznał mi się dwa tygodnie później, że byli w baro-dyskotece i założył się z innym kolegą, że poderwie jakieś dwie dziewczyny.. Poderwał, chodził z nimi na fajkę etc., dla niego to nic - przecież to był tylko zakład. Argument że tylko mi wstyd przynosi takim zachowaniem (w domu dziewczyna czeka a on łazi po klubach laski wyrywa) nie dociera.

Czy to jechanie do hotelu jest normalne i jestem "chora" że się takich rzeczy czepiam, czy jednak tak jak uważam - p------e i niepotrzebne?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski nie do końca #anonimowemirkowyznania xd
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@partycja_: Nie jest to normalne... ja wiem, że zaufanie itd., ale to wygląda co najmniej podejrzanie i dziwnie, szczególnie biorąc pod uwagę co pisałaś o wcześniejszych wybrykach.
  • Odpowiedz
  • 0
@partycja_ nie obciągacz nie robisz loda nie łykasz jedno z tych rzeczy jedno z tych rzeczy powoduje że facet gdzieś tam leci jedno z tych rzeczy powoduje że facet gdzieś tam leci lub wszystkie na raz to już w ogóle ci współczuję
  • Odpowiedz
@partycja_: a po co oni tam jadą? Coś ci musiał powiedzieć. Wyglada to dość dziwnie. Nie mógł zaprosić kumpli na chlanie do was, a ty w tym czasie byś poszła do koleżanki? Popiliby i tyle. Byłabyś spokojna.

Ta akcja z zakładem o poderwanie lasek tez jest chora.

Przeczytałam wszystkie komentarze i niestety ale bardzo
go bronisz. Nie chcesz przyjąć do wiadomości, że z zewnątrz wyglada
  • Odpowiedz
@partycja_ wszedłem na Twój profil i 2-3 wpis do tyłu że mu się nie chce sugeruje 2 rzeczy, albo rzeczywiście ma kogoś na boku, albo pojechał do tego hotelu z kolegami żeby ciepło spędzić czas.
  • Odpowiedz
@partycja_: zawsze sie zdziwiłem osobom ktore się zwierzaja na wykopie. A i pozdrawiam ciebie i innych hipokrytow ktorzy tak jak ty panikuja ze ich partner puszcza sie na boku, a znasz osobę ktora na pewno jest s taki sposob pokrzywdzona i jej tego nie powiesz. Przecież ta panna traci swój czas, ty piczo niedobra. Tfu...
  • Odpowiedz
@partycja_: jak facet nie chce z Tobą uprawiać seksu i nie jest to związane z ogromnym stresem to Cię zdradza - dodatkowe punkty jak taka sytuacja się utrzymuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Saganis: merytorycznie się zgadzam, że może tak być. Ale zastosowany przekaz każe mi myśleć, że pisze to człowiek z pierwszej klasy liceum o zapędach mentorskich...
  • Odpowiedz