Wpis z mikrobloga

@roball: no ale no jak mają sprzataczki właściwie chodzić? xD w szpilkach i miniówce sprzatać kible? to są ich stroje robocze, potem sie przebierają w normalne ubrania, a, że tamta babka może sobie pozwolić na strojenie sie to się stroi czym #!$%@? niektóre baby, bo wiedzą, że ona ma łatwiej bo jest ładna, młoda i łatwa
@Miedziany_Brodacz: Tak jak spodniczka jest "strojem roboczym" w korpo, elegancko i estetycznie. Nie mam absolutnie nic do osob, ktore sprzataja bo sa tak potrzebne jak wszyscy inni wykonujacy swoja prace, po prostu komentowalem ich sposob myslenia.

Nie wiem co w bani trzeba miec, zeby stwierdzic, ze ktos kto ma prace biurowa i ubiera sie odpowiednio do biura jest "ladny mlody i latwy" i dlatego ma ta prace, nigga pls ( ͡
@roball: wiem, ale mi chodzi też o to, że ogólnie baby tak komentują inne i to na kazdym poziomie stanowiska, a tutaj mają dodatkowy #!$%@?, bo ładna, młoda, wyższe stanowisko, lepiej zarabia i może sobie tak chodzić i tak wyglądać w stroju roboczym, mogłeś powiedzieć hohoho, a mi to sie właśnie takie panie w luźnych dresikach podobają i dojrzałe i doświadczone ( ͡° ͜ʖ ͡°)