Wpis z mikrobloga

Mam problem.
Poszło chyba sprzęgło/pompa od sprzęgła. Przejechalem trasę 100km. Jestem w #kielce galeria Echo. Przy wjeżdżaniu na parking sprzęgło dziwnie chwytało. Miekko, i to przy max wciśnięciu.
1.9 TDI dwumas wymieniony wraz ze sprzęgłem i pompa wody 15 000km temu czyli rok temu w listopadzie. Przy próbie wyjazdu z parkingu sprzęgło nie odbijało. Lata tak samo luźno jak gaz. Zaczęło lekko dymić na biało spod maski przy próbie wrzucenia jedynki. Nie weszła.
Proszę o rady. Do domu 100km mam a nie znam na miejscu żadnego dobrego mechanika.
#samochody #mechanikasamochodowa
#mechanika #silnik #vag #problemypierwszegoswiata #kiciochpyta #zalesie
  • 18
Bieg wejdzie. Po probie kolejnej znowu biały dym spod maski.... Ehh zamówiłem lawetę. nikt mi tego nie zrobi na miejscu w Kielcach bo trzech króli w sobotę i miałbym możliwość odebrać dopiero w następny piątek dzwonilem do chyba pięciu mechaników i kupa...
@svatco: Pseudo eksperci ustawili mi zbieżność do koła, które było najbardziej #!$%@? ze wszystkich. Po wyjeździe od nich auto ściągało jeszcze gorzej i od razu wróciłem i powiedziałem żeby poprawili to szef do mnie, że to nie możliwe i ja się mylę. Pojechał ze mną i w momencie wyprostowania kierownicy i puszczenia leciało auto od razu na krawężnik. Próbował mi kit wcisnąć, że wszystko jest bardzo dobrze zrobione i to jest
@svatco Jest dobry gościu na Robotniczej. Wjeżdża się do niego na górę jak na wiadukt i potem od razu pierwsza brama. Robiliśmy u niego różne rzeczy w dwóch samochodach i wszystko było ok. Cenowo też jest w porządku
@Zgubilem_Login: nie pomyliły, tam była kiedyś remiza, teraz jest mechanik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@svatco: autolin próbuje zabić kierowców, pisałem kiedyś o tym. Dodatkowo przez wiele lat bezprawnie używali znaku Bosch Service xD. W Kielcach nie ma dobrych mechaników