Wpis z mikrobloga

#sluzebnoscwolfika

Wczoraj zapytałem o dalsze losy tagu tutaj i na hejto. NA hejto wydaje się być większy odzew, a sporo głosów tutaj i tak brzmiało - pisz na hejto.
[Post zamieściłem tutaj:](https://www.hejto.pl/wpis/dla-tych-co-nie-wiedza-o-co-chodzi-w-sluzebnoscwolfika-dawno-temu-pierwszy-wpis-
)
Widzę jednak, że wciąż zostało tu kilka osób które dobrze już kojarzę i które przez wiele lat aktywnie udzielały się na tagu. Dlatego dla tej garstki, co została wrzucam też to co napisałem wczoraj na hejto. Czy będę wrzucał na oba portale cały czas? Nie wiem, zobaczę. Tyle wstępu, zapraszam do czytania:

TL:DR - urząd gminy bierze sprawy w swoje ręce a sąd myli dokumenty.

Nie znam kulisów decyzji urzędu gminy, ale bardzo mi zaimponowali. Zapewne pamiętacie, że z 2 lata temu zaproponowałem gminie, że oddam za darmo ziemię pod drogi zgodnie z narysowanym planem zagospodarowania przestrzennego. W międzyczasie powstał dom i złożyłem wniosek o oddzielenie części działki tak aby powstała nowa, o powietrzni ok 1000m w części z domem. Po złożeniu wniosku o podział gmina zaproponowała, że odkupi ode mnie te fragmenty pola pod drogę przy okazji dokonywania podziału o który wnioskuję. Zaproponowali kwotę za m i właśnie otrzymali na piśmie moją zgodę. Chciałem oddać za darmo, dostanę ponad 20k. Elegancko. Wygląda na to, że gmina będzie dążyła do wybudowania drogi narysowanej w planie zagospodarowania - pewnie ku rozpaczy drugiego sąsiada, bo po jego polu według planu pójdzie najwięcej drogi.

Ale zaraz zaraz, zapytacie co robi sąd w tym czasie? A robi dużo, np. myli akta sprawy. Po ostatniej opinii biegłego któraś strona prawdopodobnie jeszcze o coś dopytywała, bo sąd dostarczył opinię uzupełniającą biegłego do wglądu i z terminem odpowiedzi. Szkoda, że ta opinia ma inny numer akt sprawy, inne nazwiska stron, inne adresy i inne wszystko. A nie, nazwisko biegłego się zgadza :D.

Adwokat ma dać znać jak się czegoś dowie - wtedy i ja dam znać ????
  • 52
@whitewolfik: Wrzucaj na hejto. Nie ma sensu wspierac wykopu dodajac tu wartosciowe tresci. Sam mozesz na pierwszy rzut oka ocenic nie tylko liczbe aktywnych uzytkownikow, ale tez jakosc komentarzy pod postami i roznica jest dramatyczna na korzysc hejto. Tutaj zostaly glownie boty, patusy i nakrecone prawaki, ktorych nic nie zrazi do spamu tym samym sraniem w kolko od 10 lat (ameby nie potrzebuja specjalnych warunkow do przezycia).