Wpis z mikrobloga

@PeterFile: wiem że trochę z przymrużeniem oka piszesz, ale to niedokładnie tak wygląda :D Lepiej dla kobiety jest jak urodzi naturalnie, więc cesarskie cięcia są w ostateczności. To nie tak, że ona nie zaczyna rodzić i po prostu robią zabieg :D No chyba, że to jakiś prywatny szpital, to jakieś takie akcje się odwalają. Moja kuzynka ciągle mówiła, że ma "zamówioną" cesarkę na konkretny dzień i godzinę, ale nie wiem na
@CudMalina: Nam miso od koleżanki się przydał, bo wziął udział w sesji noworodkowej. Po porodówce chodziła fotograf i na bieżąco robiła rodzinom sesje używając pościeli, kocyków, misiaczków i innych pościeli. Aktualnie misio śpi z dzieckiem w łóżku.
@Limonene: Raczej twoja kuzynka miała jakieś wskazania do cesarki. Jest ich cały szereg, zarówno położniczych i pozapołożniczych. Jeśli takowe są, to lekarze "planują" dzień ich wykonania.
@oluchna: właśnie mi się wydaje, że ona to po prostu wymyśliła, to taki typ ĄĘ z szafą pełną kasy. Bo powiedziała, że rodzi w prywatnym szpitalu i już w szóstym miesiącu miała zaplanowane, że w ten dzień i o tej godzinie. Ale jak rodziła ostatecznie to nie wiem.
@oluchna: Tylko, że pluszaków nie powinno się wkładać do łóżeczka niemowlakowi ze względu na ryzyko przyduszenia. Także podtrzymuje swoje zdanie, że niemowlakowi pluszaki nie są potrzebne. Sama dostaje mnóstwo pluszaków dla dziecka i to jeszcze im większy tym lepszy, i prawdę mowiąc nie wiem co z nimi robić.
@oluchna: Taaaak, jak powiedziałam teściowej żeby nie kupowała już tyle ubranek bo nie nadążam ich wszystkich wykorzystać to powiedziała "tak tak, dziecko tak szybko rośnie. A kombinezon to w jakim chcesz kolorze?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wiem że trochę z przymrużeniem oka piszesz, ale to niedokładnie tak wygląda :D Lepiej dla kobiety jest jak urodzi naturalnie, więc cesarskie cięcia są w ostateczności. To nie tak, że ona nie zaczyna rodzić i po prostu robią zabieg :D No chyba, że to jakiś prywatny szpital, to jakieś takie akcje się odwalają. Moja kuzynka ciągle mówiła, że ma "zamówioną" cesarkę na konkretny dzień i godzinę, ale nie wiem na ile w