Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy i Mirabelki, chciałem was prosić pięknie o pomoc dla pewnego chłopca.

Rodzice zrobili co mogli i biorąc pod uwagę gdzie mieszkają to udało im się zebrać całkiem sporo i dotrzeć do wielu ludzi, jednak ciągle brakuje ponad 100K a termin upływa za dwa dni i chyba nie da się juz bardziej zwiększyć zasęgu niż udało sie to zrobić do tej pory.

Dlatego zwracam sie do was z gorącą prośbą o pomoc dla Jasia, zostało naprawdę nie wiele czasu a od tego zależy jego zycie.

Nie proszę o pieniądze, chociaż te oczywiście są mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jedynie o udostępnienie zbiórki na #siepomaga na swoich Facebookach albo w innych miejscach jeśli tylko oczywiście macie na to ochotę.

Kłaniam się nisko i dziękuję za wszelką inicjatywę z waszej strony.

Wołam #olsztyn bo sprawa dotyczy waszych sąsiadów z miasteczka obok więc może ktoś ma ochotę oraz tradycyjnie #pomagajzwykopem i #polska ( Nie bijcie) by wpis dotarł do większej ilości osób.

Poniżej zamieszczam link do akcji:

https://www.siepomaga.pl/jan-kaczmarek


  • 21
  • Odpowiedz
@Solonez ja nie rozumiem nawet za SPAM. kim #!$%@? oni są, ile jest wart ich czas, żeby traktować informację o takim chłopaku jako spam. mózg mi rozwaliło właśnie. Jestem na wykopie od 10 lat prawie i wiem, że ta społeczność kiedyś potrafiła działać cuda, a teraz jakaś jej część się tak zeszmaciła
można by powiedzieć #wykopefekt co z Wami? :P
  • Odpowiedz
@Solonez: pewnie! czekam na świetne wieści i mocno trzymam kciuki! Chciałem tylko jeszcze dodać odnośnie tej sytuacji z wykopu na którą się tak zirytowałem - że wierzę, że prawdziwy wykop jeszcze nie umarł bo właśnie to jest magia wykopu, stron takich jak siepomaga, czy szerzej "internetów", że ani nie jestem z Olsztyna, ani z Beskidów, ani z fundacji siepomaga, nic mnie z tym małym Jasiem nie łączy, a jednak jakoś do
  • Odpowiedz
@Solonez: @kollataja123: O, dzięki za wywołanie. Szkoda, że na wykopie siepomaga spotyka się już teraz głównie z hejtem i teoriami spiskowymi.

Pozdrawiam przy tej okazji @Gandalf_bialy z którym wczoraj spierałem się pod tym zakopanym znaleziskiem ;) Zacznij ten dzień od dobrej wiadomości kumplu
  • Odpowiedz
@Solonez: @kollataja123: O, dzięki za wywołanie. Szkoda, że na wykopie siepomaga spotyka się już teraz głównie z hejtem i teoriami spiskowymi.


@andrewnew: Przestań opowiadać bajki. Siepomaga na wykopie umieszczało za dużo swoich akcji i teraz spotyka się ze słuszną krytyka swoich działań, nie z hejtem.
  • Odpowiedz
@Gandalf_bialy: Jeszcze raz Ci przedstawię mój punkt widzenia. Bajką jest dla mnie wizja w której siepomaga utrzymuje sieć multikont, żeby spamować wykop. Przyjmij do wiadomości, że jest dużo ludzi, w tym stałych stałych wykopków (jak chociażby ja, @Solonez lub @kollataja123 ), którzy z po prostu sympatią podchodzą do siepomaga albo do pojedynczych zbiórek na konkretne osoby. Fundacja na pewno w różny sposób promuje zbiórki i z tym nie zamierzam nawet dyskutować
  • Odpowiedz
@Gandalf_bialy: Jeszcze raz Ci przedstawię mój punkt widzenia. Bajką jest dla mnie wizja w której siepomaga utrzymuje sieć multikont, żeby spamować wykop. Przyjmij do wiadomości, że jest dużo ludzi, w tym stałych stałych wykopków (jak chociażby ja, @Solonez lub @kollataja123 ), którzy z po prostu sympatią podchodzą do siepomaga albo do pojedynczych zbiórek na konkretne osoby. Fundacja na pewno w różny sposób promuje zbiórki i z tym nie zamierzam nawet dyskutować
  • Odpowiedz
@Gandalf_bialy:
Co to ma znaczyć umieszczało za dużo swoich akcji. A kim ty jesteś żeby ocenić gdzie leży granica "za dużo" jeśli chodzi o życie dzieci co? Jak w ogóle można na jednej szali stawiać dobro (jakąś szeroko pojętą czystość przekazu) wykopu i dobro nawet jednego dziecka. Tak jak mówię - masz swój głos w postaci zakopu - chcesz to korzystaj, ale jak dla mnie ew. przejście obojętnie obok prośby o
  • Odpowiedz
  • 1
@kollataja123 Trzeba oddać honory tym co wykopali, na pewno część wpłaciła. Co do zasług jednak jako całej społeczności skłonny jestem się zgodzić w tym wypadku. Śmieszne bo 2 miesiące temu był wykop z się pomaga gdzie zebrano bodaj 14mln PLN no ale to wrzucały celebrytki na fejsika to trzeba się było podłączyć i podlansować. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz