Wpis z mikrobloga

Witajcie ponownie Mirki i Mirabelki!

Właśnie wróciłem z pobrania krwi-jutro po południu odbieram wyniki i startuje z piciem soku z cebuli przez 2 tygodnie. Będę codziennie w miarę możliwości opisywał wszystko w #cebulatest - jak moje ciało reaguje i ogólne wrażenia. Zrobię jutro osobne znalezisko z wynikiem i zawołam was ponownie. Porównamy jak ten wynik ma się do tego sprzed roku: https://www.wykop.pl/link/4065269/comment/51072005/#comment-51072005 i jak się poziom testosteronu zmienił będąc cięższy o ok 17 kg :) no i na końcu (za 2 tyg ponowne badanie) zobaczymy jak to jest z tą cebulą i jej wpływem na testosteron.

@MaczoMen @martinosx @postrachNocnegoSzczura @Szczepienie @Nightmare16 @FATHER_TIME @planeterror
@ArtyQ @foreveralone @NikielPumper @goromadska @michalxl600 @Elryk @kostniczka @benetti @robert919
@Zieloniak12 @ponti4c @mateolinho @jatsek @shooter @Latniak @Gorasul @Miedzhwietch @Nikospy @#!$%@? @anna-urbanska @lisek73 @klikambolubie @3shortwords @Szubip @lavinka @Konrados
@swierzak_007 @birus @Manga @Luczexx @3n3bl0 @Anna_ @v1lk @rzbiquwt @nawrota
@aromsar @marcooo80 @CimBor: @MaczoMen: @Szczepienie: @planeterror: @NikielPumper: @robert919: @mateolinho:

@deixkivi @dlycs @Pawel929 @OloF1 @Peugeot307 @EpicSilence @rafal005 @paaszczaktaxi @3shortwords
@skretu @Blackwing @bycjakkrzysztofkrawczyk @ironmors @kamka @Argajl @Roman_Polanski @Wykopek84 @OmeGa1 @3zMK2 @OzaweNakashi @nieprawnik @rastaffan @Szlasio @behereit @to_po_prostu_ja @exelencya @irolslozok @0987poiu @Alobraghtius @MirkoManx @morgahard @hauhauu @raworB @Bukuria @dzwix @CampbellPrice @kaziu12 @L1tracz @zaspoon @Xarvhisius @rzbiquwt @czosnekiss @Budo @Pawelczi @lukasz728 @TheSjz3: @Mietek997: @CimBor @reefuges4poland @ColdTurkey @MaczoMen @martinosx @postrachNocnegoSzczura @Nightmare16 @FATHER_TIME @planeterror
#cebulatest
JaMam36lat - Witajcie ponownie Mirki i Mirabelki!

Właśnie wróciłem z pobrania krwi...

źródło: comment_iiSyuxw4DRnMtoq2fdKs23SFapm4JZa5.jpg

Pobierz
  • 34
Interesują mnie szczególnie informacje o kwestiach związanych z żołądkiem to jest jak będziesz się czuł gastryczny I czy będziesz miał duże gazy..


Postaram się wszystko ze szczegółami opisywać - łącznie z gazami, czy wonią potu :)
ile ml dziennie go zamierzasz pić? Ja wymieklem w pierwszym dniu, trochę za mocno naciąga.


@birus: Przymierzam się do 100ml rano i 100ml wieczorem, a jak to wyjdzie w praniu? na bieżąco będę informował.