Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki, od pół roku mam problem z sąsiadami, ciągle imprezy, celowe #!$%@? ciężkimi przedmiotami skakanie po podłodze bieganie , darcie japy ,kopanie w moje drzwi, jednym słowem umysłowy down... I to tylko za sprawą 4 studentów w wieku 20/21 lat na oko, gadałem z nimi nic to nie dało próbowałem 2 razy ... Policja zawitała już u nich z 11 razy , złożyłem sprawę na komendzie również , ale nie wiadomo kiedy się rozwinie, niestety delikwenci z każdym kolejnym wezwaniem policji stają się coraz bardziej bezkarni... Czy ktoś z was ma pomysł jak temu zaradzić , pozbyć się ich z mieszkania ? Wiem że mieszkanie wynajmują , wspólnotą nie chce dać telefonu do właściciela, ani odpoisac na oficjalne pismo napisane przeze mnie w tej sprawie... Generalnie ludzie nie dają żyć od 18 do niekiedy 4 a nawet 6 rano !!! A po każdym wezwaniu robią tylko na złość... Jakieś pomysły jak załatwić temat ? Za każdą radę będę wdzięczny , a za doraźna pomoc stawiam dobra flaszkę ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wroclaw #polska #sasiedzi #pomocy #pytanie #corobic #jakzyc #kiciochpyta #gorzkiezale
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maciek952 ktoś ci tu doradzał zapałki w zamku ja tam bym się nie #!$%@?ł w tańcu tylko codziennie użył trochę kleju jakiejś epoksydy dwu skladnikowej. Myślę że po paru wymianach zamków by się nauczyli.. a i jeszcze karteczkę informacyjna że baluje to się w klubie a nie w domu
  • Odpowiedz