Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki, od pół roku mam problem z sąsiadami, ciągle imprezy, celowe #!$%@? ciężkimi przedmiotami skakanie po podłodze bieganie , darcie japy ,kopanie w moje drzwi, jednym słowem umysłowy down... I to tylko za sprawą 4 studentów w wieku 20/21 lat na oko, gadałem z nimi nic to nie dało próbowałem 2 razy ... Policja zawitała już u nich z 11 razy , złożyłem sprawę na komendzie również , ale nie wiadomo kiedy się rozwinie, niestety delikwenci z każdym kolejnym wezwaniem policji stają się coraz bardziej bezkarni... Czy ktoś z was ma pomysł jak temu zaradzić , pozbyć się ich z mieszkania ? Wiem że mieszkanie wynajmują , wspólnotą nie chce dać telefonu do właściciela, ani odpoisac na oficjalne pismo napisane przeze mnie w tej sprawie... Generalnie ludzie nie dają żyć od 18 do niekiedy 4 a nawet 6 rano !!! A po każdym wezwaniu robią tylko na złość... Jakieś pomysły jak załatwić temat ? Za każdą radę będę wdzięczny , a za doraźna pomoc stawiam dobra flaszkę ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wroclaw #polska #sasiedzi #pomocy #pytanie #corobic #jakzyc #kiciochpyta #gorzkiezale
  • 64
@Maciek952: zarygluj drzwi od tego mieszkania wrzuć płonącą pochodnie oni obsrani będą chcieli uciec z mieszkania a tu #!$%@? drzwi się nie chcą otworzyć w końcu zadzwonią na policję ta przyjedzie ty w międzyczasie odryglujesz drzwi policja wejdzie jak do siebie i weźmie ich za psychicznie chorych będziesz jako świadek i powiesz co się działo to zamkną ich w psychiatryku a ty będziesz miał spokój
sprawdzone działa
@Maciek952 posluchaj mnie uwaznie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wysle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwona budka telefoniczna jest skrytka,
otworz ja tajnym haslem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowod osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dzis nazywasz sie
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jestes rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakladzie fryzjerskim
@Maciek952: nie da się ich nagrać? Kamera w wizjerze czy coś? Albo postaw jakiś gównowazon pod drzwiami (albo coś w tym stylu), który wiesz, że zniszczą a poźniej policja i rachunek 5 milionów szekli
@jos kurde próbowałem nagrać ich jak zbiegają , niestety bardzo ciężko określić kiedy to zrobią , a skoki i świętowanie przez sufit mikrofon w telefonie nie wychwytuje za dobrze , a czasami wręcz wcale :/ z wazonem nie taki zły pomysł, i co potem sprawa cywilno prawna za zniszczenie pamiątki rodzinnej, której wartość ciężko oszacować :D ?
@Maciek952:

z wazonem nie taki zły pomysł, i co potem sprawa cywilno prawna za zniszczenie pamiątki rodzinnej, której wartość ciężko oszacować :D ?

no xD
Masz pewność, że nie mają konta na wykopie i tego nie przeczytają?
Albo załatw im przeszukanie pod kątem narkotyków xD