Wpis z mikrobloga

Moja rada dla normalnych mireczków. NIGDY, ale to NIGDY nie przyznawajcie się do tego, że oczekujecie, żeby wasza partnerka, a późniejsza żona była dziewicą. Powtarzam NIGDY. Zwłaszcza koleżankom, siostrom czy ogólnie dziewczynom. Jak ktoś się was pyta dlaczego Ola wam się nie podoba, odpowiadajcie cokolwiek, że pali papierosy albo nie podoba wam się jej kolor włosów, NIGDY nie podawajcie powodu, że jest łatwa albo miała kilka #!$%@?ów w sobie. Usłyszycie wtedy mnóstwo bzdur, że macie kompleksy, niskie poczucie własnej wartości, problemy ze sobą. To wszystko bzdura. Po prostu zależy wam na zdrowym, pełnym miłości związku. I bardzo dobrze. Ale dla własnego spokoju warto, niektóre rzeczy trzymać dla siebie.

Jak rozpoznać czy dziewczyna jest dziewicą? Bardzo łatwo. Ma niewinny wzrok (łatwo nauczyć się go wyłapywać), jest skromna i nie wiem czy to najlepsze słowo ale jest "nieobyta", powiesz coś sprośnego to spuści wzrok, czasami się zaczerwieni itd.

I teraz lekki przykład. Którą dziewczynę ze zdjęcia wolelibyście poślubić? Albo co ważniejsze pytanie. Jak wolelibyście, żeby wyglądała wasza córka?


#zwiazki #seks #takaprawda #logikarozowychpaskow #rozowepaski
maserato66 - Moja rada dla normalnych mireczków. NIGDY, ale to NIGDY nie przyznawajci...

źródło: comment_xLBXL8V52TH2xYAXGQTaenySgKIbbm8k.jpg

Pobierz
  • 147
Jak rozpoznać czy dziewczyna jest dziewicą? Bardzo łatwo. Ma niewinny wzrok (łatwo nauczyć się go wyłapywać), jest skromna i nie wiem czy to najlepsze słowo ale jest "nieobyta", powiesz coś sprośnego to spuści wzrok, czasami się zaczerwieni itd.


@maserato66: z moich własnych prywatnych doświadczeń nie sprawdza się to w mniej więcej 2/3 przypadków dziewic. Dlatego oceniam Twoją teorię na słabe 21/37.
@maserato66: Zielonka wpadła na właściwy trop.
Porównajcie jakąś dziewczynę w przypadku, której macie 100% pewność, że jest dziewicą do waszych rozprutych szlaufów xD

Swoją drogą zawsze gniję z tego testowania przed ślubem i niedopasowania w łóżku xD #!$%@? FATAL ERROR BENIS CANNOT INTO VAGINA XD KOD ZATRZYMANIA: FRED STUCK IN DEVICE DRIVER
pifpaftargetdown - @maserato66: Zielonka wpadła na właściwy trop.
Porównajcie jakąś ...

źródło: comment_ODPR7kgCqSKMzLLTTNmwKiLVk2xGoEbC.jpg

Pobierz