Aktywne Wpisy
matkabozyma +15
#hotelparadise Oglądał ktoś przed chwilą live z Olą na instagramie? Olka przez przypadek wypaplała, że Kubuś wygra hotel

WolfSports +57
Szanowni Sebcologowie, jak już wielu z was ostatnio zauważyło, ksiądz Andrzej Kolikowski (parafia Zakopane) zaproponował Sebcelowi poprowadzenia prelekcji w kościele. Niestety Sebastian olał propozycję moczem prostym i falistym.
Bohatersko w jego miejsce wszedł ciepły mentor Daniel! Oglądajcie zapowiedź tego niesamowitego eventu na oficjalnym koncie ciepłego mentora Daniela!
https://www.instagram.com/stories/danielkonieczny_com/
#sebcel #frajerzyzmlm
Bohatersko w jego miejsce wszedł ciepły mentor Daniel! Oglądajcie zapowiedź tego niesamowitego eventu na oficjalnym koncie ciepłego mentora Daniela!
https://www.instagram.com/stories/danielkonieczny_com/
#sebcel #frajerzyzmlm
źródło: Zrzut ekranu 2025-10-6 o 17.54.45
Pobierz





Chce konto na 20 minut, aby zobaczyć jak to działa, jak wygladają chłopaki-ziemniaki-polaki (nawiązanie do postu z głównych).
Czy jak podłącze swoje fb (bo to chyba wymóg do założenia) to czy będą wyświelać się moje dane i mogę wgrać (nieswoje) zdjęcie?
#tinder #pytanie #kiciochpyta
@Lusca: Założyć konto po prostu. Możesz przez FB albo numer telefonu. Da się.
Komentarz usunięty przez autora
@Lusca: 48 godzin później - 200 par, każdy słodzi, 20 typów 9/10, atencjometr w------y, "chyba jeszcze trochę tu zostanę"
Jak swipujesz na bieżąco i masz cały czas max. 1-2 polubienia to da sie bez trudu rozpoznać osobę, która Ci dała lajka, bo cenzura pikselowa jest średniej jakości,
@Esubane: Czyli jak przesuwam w momencie jak pogę dać "w lewo" "prawo" "do góry" i trafi się coś rozpikselowanego to znaczy, że to osoba, która dawała like?
źródło: comment_CMrT4Q8PNAZpMkumSJzLGXNGl93r6Q9N.jpg
PobierzKolesie na głównym ekranie nie będą spikselowani.