Wpis z mikrobloga

Telewizja Republika: No wreszcie! Dwutygodnik "BRAVO" demoralizujący młode dziewczyny zostaje zamknięty!

dobra wiadomość. Od 21 lat ten dwutygodnik demoralizował polskie dziewczyny, wpajając im do głowy liberalno-lewackie podejście do seksualności. Dziś Wydawnictwo Bauer poinformowało, że zamyka dwutygodnik.


#rozowepaski przyznać się którą z was zdemoralizowało "BRAVO"?
XD
#tysiacurojenniezaleznychmediow #neuropa #4konserwy #rakcontent #ciekawostki #sex #heheszki #lewactwo #bekazprawakow
saakaszi - Telewizja Republika: No wreszcie! Dwutygodnik "BRAVO" demoralizujący młode...

źródło: comment_aBzqAEz3mHr35J8yPdCbSZCJsDFehpg9.jpg

Pobierz
  • 28
Ta prawacka nowomowa zaczyna przerażać.


@choksondik: Zgadzam się.

Swoją drogą, lewicowa nowomowa też jest #!$%@? (na niektórych lewicowych stronach widziałem na przykład, ze zamiast "homoseksualista" piszą "osoba nieheteromatywna" czy jakoś tak), ale bardziej irytuje niż przeraża.
@saakaszi: jak miałem 11 lat to odkryłem, że w empiku sprzedają niemieckie bravo. Dziewczyny po 16-20 lat nago, Paaaaanie, co tydzień tam chodziłem z kolegami.
Najgorsze jednak było to, że na stronie obok był chłopak, też nago... a że chłopcy w tym wieku mają większe kuśki od 11-latków to szybko nam się znudziło "czytanie" bravo ;)

Cenzura własna, bo wykop.re
google bravo naked
sing - @saakaszi: jak miałem 11 lat to odkryłem, że w empiku sprzedają niemieckie bra...

źródło: comment_uX3oH5bjllbXWnrH1CzIer7E3hYL6kop.jpg

Pobierz