Wpis z mikrobloga

@escoban: a tak w ogole to propsy ze cookido od razu wziales. Ja mam od 3 tygodni i zona chyba tylko raz gotowala. Jak sie do tego dorwalem to wszystko robie :D. Nie wszystkie przepisy sa super, ale wiekszosc jest mega. Przef swietami zrobilem typowa salatke jarzynowa w 1 godzine z czego stalem nad nia 15 minut. Oszczednosc czasu jest warta tych pieniedzy.
@renalum: Beka bo dla ciebie kazdy MLM=piramida
@escoban: moja znajoma ma full komplet a i tak siedzi z ksiazka i robi recznie bo tak jej wygodnie. Dla mnie bezsensu bo tym sposobem to moglaby kupic podrobe TM z lidla i wyszloby na to samo.

Z tej glownej zielonej ksizki polecam na wstep zupa krem z pieczarek i roladki drobiowe z pieczarkami. Przezajebiste.
Taki amway to faktycznie pranie mozgu, ale avon?


@Harmonijka: http://www.sequenceinc.com/fraudfiles/2014/10/avon-is-not-a-good-mlm/

The bottom line is that Avon is not a “good” MLM. There is no such thing as a good MLM, and the endless chain recruitment scheme of Avon is no different than that of all other MLMs…. all of which are bad for consumers.


--------------------------------------------------------------------------------------------

Widzisz jakieś struktury sprzedaży w termomixie?


@KromkaMistrz:

[...] Po pracy jako przedstawiciel handlowy, zostałam Kierownikiem
renalum - > Taki amway to faktycznie pranie mozgu, ale avon?

@Harmonijka: http://w...

źródło: comment_WyvRM8h29JMbqQabae9pu8b2eZQpqDbi.jpg

Pobierz
@Harmonijka nie wiem jak moze byc wygodniej z ksiazki skoro wystarczy sciagnac z neta na maszyne i masz. Nawet ogarniecoa neta nie kusisz jakos wiepce miec bo to sie samo robi.
Spoko. Ja juz 2 chleby zrobilem. Dzisiaj zupe pomidorowa. Bulion. Bulki. Juyro robie likier i jakis zaiebisty obiadek. Zajebisty sprzet. Nie zaluje ani zlocisza na to.
@escoban: O o o! Te buliony są świetne. Mam drobiowy i warzywny jako baza do różnych sosów i zup. Kostka rosołowa (nawet te zdrowa) się chowa. Tylko trzeba dawać nieco więcej niż w przepisie.
@renalum widocznie nie wiesz jak to dziala. Ja jestem odbiorca ktory nic nikomu nie sprzedaje. Wiec bijak sie to ma do mlm. Idz teolluj na tagu czegos innego bo tu nie trafiles.
@renalum sugerujesz ze ja kupujac thernonixa biore udzial w mlm co jest kompletna bzdura. Wlasnie na tym polega twoja ignorancja. Nawet nie wiesz c9 tu robisz bo nie trafiles ze swoim hejtem.