Wpis z mikrobloga

via Android
  • 54
@dzieju41 nie obrazilaby sie bo cala frajda jest w tym ze zamiast np #!$%@? sie z ciastem na chleb masz ue gotowe w 2 minuty. Tu nie chodzi o t9 ze ona za ciebie wszystko gotuje tylko o to ze strasznie pomaga w czynnościach w kuchni.
  • Odpowiedz
@escoban mi szkoda bylo na oryginalego , kupiłem zamiennik Eldom, jak na razie, po 3 miesiącach działa jak trzeba, używam przepisów z oryginalnego thermomixa. Kosztował 999 zł. I naprawde przydatne urządzenie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@dzieju41 moja lubi si3dziec w kuchni wiec dla niej idealne. Mowila mi o tym chyba z rok. W sumie ro prezent dla calej rodziny bo wszyscy skorzystamy. A ja np teraz siedze i pieke chleb.
  • Odpowiedz
via Android
  • 24
@renalum mlm czy nie. Produkt wart swojej ceny. Jak t9 kupisz u prz3dstawiciela to nie sprzedajesz tego dalej tylko sobie uzywasz. Wiec zastanawia mnie gdzie tu jest mlm skoro ja mam tylko produkt i go urzywam nie robiac nic wiecej.
  • Odpowiedz
Ej @renalum: patrz jakiego lsniacego Thermomixa dostalem od wujka szatana. Nie dla psa, dla pana to xD

@KromkaMistrz: @escoban: Ten koles wyzej to jakis psychol co mu skrzywdzono kogos z rodziny i teraz robi samotna krucjate przeciw MLM. O ile tepienie piramid samo w sobie popieram to koles ma jakies urojeni wzgledem Vorwerk. Ja sam i wiele moich znajomych po prostu kupilo ten sprzet i nikt nie musial wchodzil
Harmonijka - Ej @renalum: patrz jakiego lsniacego Thermomixa dostalem od wujka szatan...

źródło: comment_SACMQDi6bxJFXKyVB4usXosNFW66HY1W.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz