Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak kisne z tych wykopowych przegrywow xD wpisy w stylu @MirekSzukaZony to kopalnia beki xD Typ żali sie, że nie umie się zakochać bo kobieta nie jest 8/10 czy więcej xD

Napisze wam krótko, ale dobitnie. MOZNA SIĘ ZAKOCHAĆ W OSOBIE, KTORA NIE JEST W NASZYM TYPIE, NIE JEST 8/10. To powszechne i częste. Wy nie umiecie się zakochać, bo jesteście po prostu ostro #!$%@? i nie zwalajcie winy na kobiety xD
Lol, dawno tak nie smiechłem. Chcecie mieć kobietę 10/10, a sami jesctescie 5/10. Taka kobieta zostawi was dla przystojniejszego, tak szybko jak tylko ktoś inny się zakręci. Mając bardzo ładna kobiete, trzeba się o nią bardziej starać, bo ma grono adoratorów. Zauważyliście, że przystojni faceci, do stałego związki raczej biorą te 6/10, a nie 9/10? Nawet przystojni się obawiają, że zostaną porzuceni dla przystojniejszych.
#stulejacontent #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 41
@kwasnydeszcz Pewnie tak. XD Mimo wszystko myślę, że gdzieś tam ludzie dobierają się atrakcyjnością, ale do atrakcyjności nie wlicza się tylko uroda. Atrakcyjność to też intelekt, inteligencja , poczucie humoru, pewność siebie, osiągnięcia, pieniądze.

@Kowal_Fellsow
@zolwixx
Słodkideszcz: @AnonimoweMirkoWyznania: Błędne myślenie, atrakcyjna kobieta przyzwyczajona do podrywania umie odmówić, spowszedniało jej to więc jak już wybierze sobie faceta to nie odejdzie przy okazji pierwszego lepszego podrywu bo wybrała już to co najlepsze. A brzydka? Jak się nią jakiś zainteresuje to od razu się puści i zakocha bo taka okazja już się nie może nie powtórzyć. Ktoś jej daje atencje = wow, chce więcej, nigdy jej nie miałam, trzeba
Zauważyliście, że przystojni faceci, do stałego związki raczej biorą te 6/10, a nie 9/10?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie. Mam w swoim otoczeniu bardzo dużo facetów "ideałów" czyli bardzo przystojni+charakter super+majętność związana z dobrą pracą i zawsze są z pięknymi dobrze zrobionymi dziewczynami. Dlatego bawi mnie jak tacy 5/10 próbują innym wmawiać że kobiety z pełnym makijażem, zrobionym biustem czy ustami są obrzydliwe i faceci by ich kijem nie tknęli.

Taka kobieta zostawi was
Chcecie mieć kobietę 10/10, a sami jesctescie 5/10.


@AnonimoweMirkoWyznania: mutacje już przechodziłeś? Doszedłeś kiedyś do takiego niesamowitego wniosku, że dla jednego świnia jest 10/10 dla innego jest 4/10 czy to dla Ciebie zbyt abstrakcyjne? Śmiejesz się z "mirekszukazony", a sam jesteś na tych tchórzliwy, że piszesz przez anonimowemirkowyznania?