Wpis z mikrobloga

#krakowskiewykopparty

Mircy powiedzcie mi jak z prywatnoscia na takim party, w sensie nie chce zeby mi robili zdjec, nagrywali itp. Generalnie zaszylbym sie gdzies w kacie to byloby okey? Jeszcze nie wiem czy pojde bo to znaczyloby ze musze wyjsc z piwnicy, ale moze.
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ewentualnie: Żadnej prywatności, będziesz na zdjęciach i na filmie z podsumowania imprezy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nie martw się - w razie, jakbyś zezgonował i zasnął na stole, to nie będzie to pokazane publicznie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 19
@Saute podobnie jak we Wrocławiu będzie wydzielone pomieszczenie, gdzie nie będziemy robić zdjęć

  • Odpowiedz
@Ewentualnie: Obecnie spotyka się dwa rozwiązania:
a) wchodząc na imprezę akceptujesz fakt zdjęć, nagrań etc.
b) jedno wydzielone pomieszczenie, gdzie nie ma fotek.

Aktualnie próbuję lobbować za drugą opcją (na korzyść innych - bo sam nie mam z tym problemu - taki filantrop ze mnie), ale sądzę, iż to nie przejdzie teraz na krakowskim.
Ewentualnie trzecia możliwość - przyjdź, gdy zdjęcia już nie będą robione. Czyli o której? Może wypowiadający się właśnie @kptant będzie
  • Odpowiedz
  • 4
@idol89: @Ewentualnie: Jak na moje wszystko jest do dogadania z @DOgi. Ja nie mam wstępnie planów, ile będę robił zdjęcia. Głównie zależy to do tego, czy będę miał wystarczająco dużo materiału. Wstępnie bym powiedział, że 2h będą ze zdjęciami.
  • Odpowiedz
@kptant: @idol89: @DOgi: my w Trójmieście staramy się stosować metodę odpytywania ludzi. Jeżeli ktoś nie chce być na zdjęciach to go nie będzie. Wystarczy, że powie o tym fotografowi albo będzie miał specjalne oznaczenie w widocznym miejscu.

Dodatkowo za każdym razem po upublicznieniu galerii, w przypadku gdy będą tam zdjęcia osób, które nie chcą na nich być, usuwamy takie zdjęcia bez najmniejszego problemu :-)
  • Odpowiedz
@nowik: Zrozumiałe, ale problemem stają się zdjęcia, które są szersze i przypadkiem ktoś się na nim pojawi. A dla sponsorów, dla baru i dla organizatorów takie są najważniejsze. Prawdopodobieństwo, że ktoś będzie na jednym z tych zdjęć jest spore, a mi się nie uśmiecha ostrzeganie, że będę robił zdjęcie, albo czekanie aż ktoś obróci głowę. Od 5 lat jestem fotoreporterem i w wielu przypadkach ludzie nie chcieli zdjęć, tylko to
  • Odpowiedz