Wpis z mikrobloga

Mirki jakie auto polecacie do około 20 tysięcy złotych? Musi być kombi. Nie oczekuje cudów! Zależy mi głównie na niskich kosztach utrzymania. Wiem, że mogę mieć problem żeby się cenowo zmieścić z audi ale mam kolegę który sprowadza auta i może udałoby się coś ugrać w tej cenie. Kwestia wyboru odpowiedniego silnika. Jestem raczej zielony jeśli chodzi o motoryzację więc proszę zluzować z komentarzami. :)

#motoryzacja #audi #vw #opel #volvo

model:

  • Passat b6 22.6% (145)
  • Vectra C 10.4% (67)
  • Volvo v50 38.9% (250)
  • Audi a4 b7 19.0% (122)
  • inny (napisz w komentarzu) 9.0% (58)

Oddanych głosów: 642

  • 93
  • Odpowiedz
@tymeek: OP wyraźnie pisze, że potrzebuje kombi, że liczy się dla niego wygląd i wymienia modele "średnia półka wzwyż". Więc tak, auto za "może udałoby się coś ugrać w tej cenie", w tym wieku i tej klasy w jaką OP pierwotnie celował- ryzyko miny jest IMO duże.
  • Odpowiedz
@polemarchos: Seat Altea XL 1.9 TDI (ew. Toledo) - czesci zatrzesienie (w koncu to Golf z ogromna buda), miejsca w srodku jak w pustym wagonie Intercity - ot wygodnie, cicho i tanio w utrzymaniu. I ceny okolo 15k, do tego jakies 3-4k na "zestaw pozakupowy" (oleje, filtry etc) i poprawki po starym wlascicielu.
  • Odpowiedz
@kubapolice: to masz to może ogarnięte przez poprzedniego właściciela. Końcówki pancerzy linek sa skierowane do góry, przez co dostaje się do nich syf. Wymiana na nową zalatwi sprawę na rok, góra dwa. Trzeba rzeźbić osłonę. Problemy z kolumną i stacyjką są o tyle wredne że mogą unieruchomić samochód na amen w najmniej odpowiednim czasie i miejscu. Inne problemy też są.
  • Odpowiedz
@zundapp: może miałeś trefny egzemplarz. W moim wystąpił jedynie był problem ze stacyjka, szczęśliwie po pół godziny „kręcenia” załapała i od razu w drogę do warsztatu. Jest jeszcze problem (właściwie był) z maglownicą ale występuje tez w focusie. Generalnie to w każdym aucie znajdziesz mniejsze lub większe usterki.
  • Odpowiedz