Wpis z mikrobloga

Mirki jakie auto polecacie do około 20 tysięcy złotych? Musi być kombi. Nie oczekuje cudów! Zależy mi głównie na niskich kosztach utrzymania. Wiem, że mogę mieć problem żeby się cenowo zmieścić z audi ale mam kolegę który sprowadza auta i może udałoby się coś ugrać w tej cenie. Kwestia wyboru odpowiedniego silnika. Jestem raczej zielony jeśli chodzi o motoryzację więc proszę zluzować z komentarzami. :)

#motoryzacja #audi #vw #opel #volvo

model:

  • Passat b6 22.6% (145)
  • Vectra C 10.4% (67)
  • Volvo v50 38.9% (250)
  • Audi a4 b7 19.0% (122)
  • inny (napisz w komentarzu) 9.0% (58)

Oddanych głosów: 642

  • 93
@polemarchos: jestes zielony w kotoryzacji i chcesz uzywane auto, ktore bedziesz naprawiac u obcych ;) seems legit. A tak serio, 136 kucykow to fajny start dla kombiaka. Pociagnie rodzinke z solidnym bagazem. Jak masz dzieci, bierz przyciemniane szyby z tylu.
@polemarchos: Z tym wyglądem trochę bym sobie ostudził głowę na Twoim miejscu. Skądinąd, szukasz nastoletniego auta za nieduże pieniądze. Ja na przykład wolałbym wziąć auto za mniej i zrobić sobie generalny remont, niż wystrzelać się z kasy na ładniejszy albo bardziej "prestiżowy" samochód. Ustal sobie "pulę" modeli- i weź to, co będzie w najlepszym stanie. Taki urok kupowania używek ;-)
@polemarchos: Fiat Croma ma takie same podzespoły jak Vectra i niektóre silniki, a jest znaczenie tańsza (a w polifcie znaczeni ładniejsza( ͡° ͜ʖ ͡°))
V50 jest stosunkowo małym autem (klasa compact, pozostałe to klasa średnia)
IMHO nie ma sensu ładować się w niemieckie samochody które są przewartościowane, Lepiej porzucić już dawno nieaktualne stereotypy i poszukać w coś autach francuskich lub włoskich