Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam faceta, jest on bardzo przystojny, wysoki, ma cudownie wyrzeźbione ciało, dba o siebie, cwiczy itp.
A ja ? Mała gruba niespecjalnie ładna...
Nie dośc ze cały czas mnie zastanawia dlaczego od zwrócił na mnie uwagę na #tinder to jeszcze mam myśli że jak pozna ładniejszą to do niej pojdzie. Pytałam go ostatnio dlaczego zwrócil uwagę własnie na mnie, to nie umiał mi odpowiedziec..
Zanim go poznałam to #odchudzanie sie dla siebie, teraz chce byc piękna tylko dla niego.
Przez to stałam sie troche zazdrosna chociaż nie daje mi powodow do zazdrości.
Ale może nie mam ich dlatego że w ogole go nie kontroluje...
Tylko raz zobaczyłam że pisze na gg ze swoimi 2 byłymi dziewczynami ale nie zaczynałam tematu bo nie chce zeby sie poczuł kontrolowany bo faceci tego nienawidzą.

Co zrobic żeby przestac sie zadręczac tym, że jestem od niego gorsza, co zrobic zeby uwierzyc w siebie, że skoro wybrał mnie to jestem lepsza od jego koleżanek ? #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 51
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Twój opis nie wróży nic dobrego, bo zapewne przerodzi się to w chorą zazdrość, która może doprowadzić do grubych kłótni a w najgorszym przypadku do rozpadu związku. Dbaj o zwiazek droga kolezanko, i niepotrzebnie się nie dręcz tym wszystkim a wyjdzie Ci to na dobre. Życzę dużo spokoju, bo co ma być to bedzie bo pogorszy sytuacje, ktora przecież jest dobra, bo masz faceta który Ci odpowiada
  • Odpowiedz
RóżowyDyrektor: nic nie rob. spac sie jak swinia bardziej i narzekaj ze zli faceci jak cie zostawi xD a ja mowie tak. to wlasnie baby powinny tak sie zadreczac i to jest normalne, wtedy szanujecie swojego faceta bo inaczej jak z gory patrzycie to ciul wam w oczy

Zaakceptował: Asterling}

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak będziesz robić z siebie ofiarę i całować go po dupie, że zechciał na Ciebie spojrzeć, to nie wróżę sukcesu w tym związku. Duże ryzyko, że gość wlezie Ci na łeb i uzależni od siebie, jednocześnie robiąc wszystko co tylko będzie chciał - bo i tak mu wybaczysz i jeszcze przeprosisz. Dbaj o siebie, bądź piękna, ale nie stawiaj się z góry w roli kogoś, kto będzie przegrany. Przynajmniej mu
  • Odpowiedz