Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam faceta, jest on bardzo przystojny, wysoki, ma cudownie wyrzeźbione ciało, dba o siebie, cwiczy itp.
A ja ? Mała gruba niespecjalnie ładna...
Nie dośc ze cały czas mnie zastanawia dlaczego od zwrócił na mnie uwagę na #tinder to jeszcze mam myśli że jak pozna ładniejszą to do niej pojdzie. Pytałam go ostatnio dlaczego zwrócil uwagę własnie na mnie, to nie umiał mi odpowiedziec..
Zanim go poznałam to #odchudzanie sie dla siebie, teraz chce byc piękna tylko dla niego.
Przez to stałam sie troche zazdrosna chociaż nie daje mi powodow do zazdrości.
Ale może nie mam ich dlatego że w ogole go nie kontroluje...
Tylko raz zobaczyłam że pisze na gg ze swoimi 2 byłymi dziewczynami ale nie zaczynałam tematu bo nie chce zeby sie poczuł kontrolowany bo faceci tego nienawidzą.

Co zrobic żeby przestac sie zadręczac tym, że jestem od niego gorsza, co zrobic zeby uwierzyc w siebie, że skoro wybrał mnie to jestem lepsza od jego koleżanek ? #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 51
  • Odpowiedz
aannntekk: Pytałam go ostatnio dlaczego zwrócil uwagę własnie na mnie, to nie umiał mi odpowiedziec..

Dobór w pary to nei tyle atrakcyjność fizyczna tylko także hormony a raczej feromony. Sięgnij w przeszłość i czy osoby obiektywnie atrakcyjnie jakoś nie przypadały Ci do gustu ? No właśnie? A średniaki wpadały ci w oko? No właśnie. Feromony, niewyczuwalne zapachowe ale poprzez zapach je odczytujemy i szukamy genetycznie innego od nas partnera, dlatego, że
  • Odpowiedz
4321: A może po prostu jesteś nieatrakcyjna wg. swojego mniemania? Piszesz, że miał wcześniej dwie dziewczyny, więc ja bym o desperacji z jego strony nie pisał. Może po prostu jesteś w jego typie? Zresztą, nie wiemy jak wyglądasz.

Faceci patrzą na wygląd, tylko że dla jednego ideałem będzie opalona lala z klubu, a dla drugiego zwykła dziewczyny.

Zaakceptował: sokytsinolop}

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przebudziwszy się pewnego sobotniego poranka, nie wychodząc jeszcze spod kordły, odpaliłem sobie tindera
przeglądałem dziewczyny. niektóre przesuwałem w lewo, inne w prawo. w końcu natrafiłem na taką, która miała tak radiową urodę, że nie mogąc nadziwić się temu jak bardzo jest brzydka, postanowiłem przysunąć telefon bliżej oczu. leżałem na plecach, telefon przysunąłem nad głowę i jeb - telefon spadł mi na twarz, klasyk. podniosłem telefon z twarzy i widzę, że
  • Odpowiedz
@guma888: Ja z wieloma osobami utrzymuje kontakt na gg. Używam codziennie. Dużo bardziej popularne u mnie niż messenger czy whatsapp. Może dla nowego pokolenia to się wydaje dziwne. Dla mojego nie.
  • Odpowiedz
Tylko raz zobaczyłam że pisze na gg ze swoimi 2 byłymi dziewczynami ale nie zaczynałam tematu bo nie chce zeby sie poczuł kontrolowany bo faceci tego nienawidzą.


@AnonimoweMirkoWyznania: Mogła być całkiem niezła zarzutka, ale tym się zdradziłeś, zbyt oczywiste. 3/10
  • Odpowiedz