Wpis z mikrobloga

Dzwonie do szefa go poinformować, że zlamalem nadgarstek. Nawet się nie spytal co się stało tylko sie spytal czy mnie rano nie będzie XD 10 minut później dostaje smsa
"Z dniem dzisiejszym 20/12/2017 wypowiadamy Panu tj.PijanyOrzech umowę o prace bez zachowania okresu wypowiedzenia z uwagi na ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych.
Informacje szczegółowe zostaną wysłane poczta ."
Chyba myślał ze jeszcze nie pojechałem do szpitala. Jutro po zwolnienie i niech ssie. #januszebiznesu #zalesie #pracbaza
  • 208
@PijanyOrzech: To nic, jakiś okres wypowiedzenia i tak Cię obowiązuje, nie można człowieka tak z dnia na dzień #!$%@?ć na zbity pysk i pozostawić bez środków do życia, od tego właśnie są umowy a on ją właśnie złamał, poczytaj co Ci się należy, założenie sprawy w sądzie pracy kosztuje grosze i jak umisz into internety to sam napiszesz pozew o zadośćuczynienie a janusz i tak pokryje wszystkie koszta procesu. Sądy pracy
@PijanyOrzech: tak, normalnie idź dostarczyć zwolnienie, włącz sobie dyktafon w razie czego, jak chce Ci dać wypowiedzenie to powiedz że możesz poczekać albo poczekaj w domu na korespondencję jak wolisz (choć taka forma wręczenie wypowiedzenie jest raczej nieskuteczna bo musisz mu podpisać ale jak on Twoja wersja podpisze to miej #!$%@? to już jego ból dupy, będzie miał kolejny przypał w sądzie) Ty ze swojej strony dopełnij wszystkich formalności i wręcz
@PijanyOrzech: A i jeszcze jedna rada, piszą tu żebyś szedł do PiPu oczywiście możesz ale raczej tylko w celu informacyjnym by dowiedzieć się więcej (coś jak darmowa porada prawna) no i ewentualnie celem #!$%@? Janusza, możliwe że zrobią mu nalot ale w PiPie nic nie ugrasz dla siebie, coś może doradzą ale wyślą Cię do sądu bo oni nie są od odzyskiwania pieniędzy.
Piszą też że prawnik... no ja bym nie