Wpis z mikrobloga

Dzwonie do szefa go poinformować, że zlamalem nadgarstek. Nawet się nie spytal co się stało tylko sie spytal czy mnie rano nie będzie XD 10 minut później dostaje smsa
"Z dniem dzisiejszym 20/12/2017 wypowiadamy Panu tj.PijanyOrzech umowę o prace bez zachowania okresu wypowiedzenia z uwagi na ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych.
Informacje szczegółowe zostaną wysłane poczta ."
Chyba myślał ze jeszcze nie pojechałem do szpitala. Jutro po zwolnienie i niech ssie. #januszebiznesu #zalesie #pracbaza
  • 208
  • Odpowiedz
@PijanyOrzech: Miałem niedawno podobną sytuacje ale szuja poczekała na koniec zleceniowki i na ostatni dzień mi powiedziała, że nie przedłuża i teraz będę kiblowal dwa miesiące bez wypłaty bo grudzień...

  • Odpowiedz
@PijanyOrzech: Lepiej się tam nie pokazuj na oczy. Zwolnienie wyślij pocztą z potwierdzeniem odbioru. ZUS może Ci odebrać zasiłek zdrowotny, jeśli udowodnią, że chodziłeś do pracy. A pójście tylko po to żeby zanieść zwolnienie też się w to wlicza xD Wiem że to absurd, ale tak serio jest, a Janusz w tym momencie będzie chciał Cię na maksa udupić, więc może to wykorzystać.
  • Odpowiedz
  • 13
@decorum Wystarczy, ze do radcy pójdzie i mu wysmaruje wszystkie papierki za +/- 2 stówki. Do takiej sprawy nawet prawnika nie trzeba, bo to jest wygrane od razu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@PijanyOrzech: kurde, to ja nalegam, żeby mój pracownik został w domu bo ledwo wyszedł z przeziębienia, a januszexy takie rzeczy odwalają.. ( ͡° ʖ̯ ͡°) I pewnie do tego gość ma Ukraińca na Twoje miejsce..
  • Odpowiedz
@PijanyOrzech: Tak jak mówi @Marbarella- L4 możesz im przysłać mailem (albo MMSem do janusza, niech sobie otwiera xD) z dopiskiem że oryginał przyjdzie pocztą (koniecznie ZPO i polecony) i wtedy jesteś zabezpieczony.
Potem sprawa w sądzie i janusz się przejedzie bo z "52" jest cholernie ciężko kogoś #!$%@?ć- musiałbyś odwalić jakąś wielką inbę typu kradzież sprzętu, jakieś wielkie wały/fałszerstwa na ogromne (dla firmy) kwoty, a i to najpewniej ze dwa razy,
  • Odpowiedz
@PijanyOrzech: od siebie dodam tylko, bys przed wyslaniem zrobil zdjecie tego zwolnienia lekarskiego + na kopercie, jak i na potwierdzeniach (zolte - odbioru i biale - polecony) zrobil dopisek "zwolnienie lekarskie L4". Teoretycznie, liczy sie data na stemplu pocztowym, choc nie zaszkodzi priotyret.
  • Odpowiedz