Wpis z mikrobloga

Dzwonie do szefa go poinformować, że zlamalem nadgarstek. Nawet się nie spytal co się stało tylko sie spytal czy mnie rano nie będzie XD 10 minut później dostaje smsa
"Z dniem dzisiejszym 20/12/2017 wypowiadamy Panu tj.PijanyOrzech umowę o prace bez zachowania okresu wypowiedzenia z uwagi na ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych.
Informacje szczegółowe zostaną wysłane poczta ."
Chyba myślał ze jeszcze nie pojechałem do szpitala. Jutro po zwolnienie i niech ssie. #januszebiznesu #zalesie #pracbaza
  • 208
Lepiej się tam nie pokazuj na oczy. Zwolnienie wyślij pocztą z potwierdzeniem odbioru. ZUS może Ci odebrać zasiłek zdrowotny, jeśli udowodnią, że chodziłeś do pracy. A pójście tylko po to żeby zanieść zwolnienie też się w to wlicza xD Wiem że to absurd, ale tak serio jest, a Janusz w tym momencie będzie chciał Cię na maksa udupić, więc może to wykorzystać.


@Marbarella: Zwolnienie oznacza niezdolność do pracy. Nie oznacza niezdolności
dlatego napisalem zeby powiedzial kiedy i o ktorej godzinie dzwonil do szefa poinformowac.


@Sam_w_domu: przecież masz we wpisie - dzwonił wieczorem, do roboty miał iść rano. Więc niezapowiedziana absencja tu nie wchodzi w grę.