Wpis z mikrobloga

  • 53
K---a. Dziś padłem ofiarą kieszonkowca. Do tej pory dziwiłem się jak ludzie mogą nie czuć, że ktoś im wyciąga portfel z kieszeni. Kilka ostatnich stówek na życie poszło się j---ć. Nie miałem za co nawet na komisariat dojechać i prosiłem o kupienie biletu jakiegoś gościa na przystanku. Chuje z policji nic nie zrobili bo nie mam dowodów, że ktoś mnie okradł. Tak więc na mój dowód mogą być teraz j----e chwilówki itp. jutro dopiero z rana mogę zgłosić w urzędzie miasta zgubienie powtarzam ZGUBIENIE dowodu. Mirków że #szczecin ostrzegam przed kieszonkowcami w Kauflandzie. W sklepie pogadałem z ochroniarzem i tego dnia 3 osoby zgłosiły się w odstępie 2 godzin, że po zapłaceniu za zakupy portfele "wyparowały"
#zalesie #kradziez #zlodzieje
P.s pożycz ktoś 4 złote na bilety do urzędu miasta
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kutazzz: Po pierwsze kamery są już nawet w spożywczakach, także żądaj udostępnienia materiału
Po drugie zastrzegaj kartę, bo sobie złodziej kupi 10 Jacków Danielsów i n-----e ci debetu
Po trzecie zastrzegaj dowód, jak najszybciej, czyli jutro z rana.
  • Odpowiedz
via Android
  • 102
@BeMyPenguin już wyjaśnione dzięki za chęci
@Dorciqch nawet nie wiedziałem, że tak można
@setkadolarow ten na Ofiar Oświęcimia. Prawobrzeże to nie Szczecin( ͡º ͜ʖ͡º)
@Szrlh na kamerach przy kasach mnie było widać jak chowam portfel do kieszeni i jak wychodzę. Na parkingu nie ma podglądu
@oba-manigger

Sprawa wyjaśniona. Znajomy który ma kontakty z różnymi ludźmi i wisiał mi przysługę uruchomił kontakty i
  • Odpowiedz
@Kutazzz: Pewnie pozostałe portfele też tam leżą. Przy Kaufie są garaże, a przy nich śmietnik, gdzie zazwyczaj jest b----l. Także pewnie tam jest reszta portfeli. Tylko ręce u----ć takim ludziom
  • Odpowiedz
@Kutazzz: ciekawe kontakty. Jak nic z tym nie zrobisz to ten gość jutro okradnie kogoś znowu, pojutrze kogoś innego. Takie jednostki należy wykluczać ze społeczeństwa i jeśli ma się możliwość przyczynienia do tego to wypadałoby z tego skorzystać.
  • Odpowiedz
@erajwa: O to samo chciałem zapytać. Głownie z tego powodu noszę portfel i telefon w przednich kieszeniach. Miałem kiedyś "zabawę" z dobrymi kolegami. Jak mieli portfel w tylnej kieszeni to próbowałem im go wyciągnąć, najlepsze że parę razy mi się udało (a mam zerowe doświadczenie w wyciąganiu portfeli ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), a oni nic nie poczuli, więc domyślam się że taki profesjonalny złodziej ma
  • Odpowiedz