Wpis z mikrobloga

@whiteglove: Jest też teoria o gejach, że się obnoszą swoją seksualnością, bo w podświadomości czują, że jest to nienaturalne i obrzydliwe. Dlatego muszą się utwierdzać w swoim zboczeniu poprzez manifestowanie zachowań homoseksualnych. To jak z grubasami, którzy specjalnie się oszpecają różowymi włosami czy dziwnymi tatuażami/kolczykami, żeby zamanifestować swój kompleks związany z wyglądem. #truestory
  • Odpowiedz
I wiele innych fragmentów Biblii, warto sprawdzić.


@Praemislia: @Praemislia: podawać jako argument cytat z jakiejś książki XD każdy może wierzyć w co chce, ale jak możesz oczekiwać, że ktoś potraktuje cię poważnie, jeśli żadasz, że będzie traktował jakiś losowy tekst jako dogmat prawdy?
  • Odpowiedz
@tymeek: Chyba nie rozumiesz. Nie chodzi mi o to, ze to argument na potepienie homoseksualizmu ogolnie, ale na wytlumaczenie, dlaczego katolikom tak "przeszkadza" homoseksualizm. I dlaczego ten obrazek jest bez sensu. Bog oprocz tego, co wpisane w tej chmurce, przekazuje ludziom to, co zacytowalam.
  • Odpowiedz
podawać jako argument cytat z jakiejś książki XD


@tymeek: Beka, no nie? xD Albo jakiś kodeks karny. Pobijesz kogoś, ukradniesz coś, a oni cię sadzają w sądzie, prokurator cytuje paragrafy z jakiejś randomowej książki i oczekuje, że będziesz traktował go poważnie. Co za nawiedzony człowiek to w ogóle wymyślił?
  • Odpowiedz
@tymeek: No i co z tego? Prawo też jest dogmatem, bo ktoś uznał, że jedno postępowanie jest właściwe, a inne niewłaściwe. Z jednej strony masz rząd, z drugiej masz Boga. Chyba że po prostu reprezentujesz #gimboateizm "hehe ksionszka z bajkami nie bądź śmieszny", a nie chcesz uczciwie potraktować tematu i logicznie pomyśleć, to mów od razu, nie będę tracił czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Prawo też jest dogmatem, bo ktoś uznał, że jedno postępowanie jest właściwe, a inne niewłaściwe. Z jednej strony masz rząd, z drugiej masz Boga. Chyba że po prostu reprezentujesz #gimboateizm "hehe ksionszka z bajkami nie bądź śmieszny", a nie chcesz uczciwie potraktować tematu i logicznie pomyśleć, to mów od razu, nie będę tracił czasu


@Clermont: 1. Rząd istnieje, można to namacalnie stwierdzić. Czy Bóg istnieje? Jakie przedstawisz mi dowody?

logicznie pomyśleć
  • Odpowiedz
@Tom_Ja: Jest logiczna, ale nie ma to znaczenia, bo zarzut dotyczył czego innego. Kodeks karny też jest tylko "jakąś książką", którą uznaje się za obowiązującą, bo jacyś ludzie tak nakazali, co czyni go tak samo dogmatycznym jak Biblia. Z argumentacji @tymeek wnioskuję, że wystarczyłoby, żeby oficjalnie uchwalono, że Biblia zastępuję Konstytucję, i z miejsca stałaby się "poważna", bez względu na treść. To nie wiem, kto jest śmieszniejszy i bardziej
  • Odpowiedz