Wpis z mikrobloga

już któryś rok mieszkam w akademiku. wydaje się, że z dorosłymi ludźmi, nawet na dość porządnej uczelni. ale nie ma #!$%@? - za przeproszeniem - tygodnia, żeby nie wydarzyła się jedna z rzeczy:
1. skradziony brudny garnek
2. suche pranie zajmujące umywalnię przez parę dni i nie ma jak się przecisnąć
3. wyrzucanie słoików i opakowań po jedzeniu na wynos do koszów we wspólnej korytarzowej toalecie
4. wystawka ze śmieciami przed drzwiami do pokojów
5. kradzieże pierdół typu kapsułka do prania
6. zostawianie resztek jedzenia w zlewie
7. zostawianie kupy pod prysznicem
8. zostawianie podpasek pod prysznicem
9. zostawianie tamponów pod prysznicem
chciałabym dodać coś to okrągłej dziesiątki, ale nic mi nie przychodzi do głowy. dlaczego młodzi ludzie potrafią być aż tak bardzo obrzydliwi? a laski szczególnie.
#studbaza #gorzkiezale #zalesie i trochę #logikarozowychpaskow
  • 85
  • Odpowiedz
@przedzabawa: "dlaczego młodzi ludzie potrafią być aż tak bardzo obrzydliwi? a laski szczególnie."
Brzmi jak sugestia że to różowe (σ ͜ʖσ) Tak czy siak uciekaj z tego zwierzyńca jak najszybciej. Powodzenia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: akurat w moich prysznicach jest spokój. problemy są na innych piętrach. więc mi się nawet dobrze mieszka (pomijając syf w kuchni - mieszkałam w różnych mieszkaniach: trzy razy - tam też była mogiła). ogólnie to co się tu dzieje mnie zniesmacza.
@LIPTOON jeszcze półtorej roku ;)
  • Odpowiedz
@przedzabawa dorosłymi xD ledwo po 20 lat skończyli "jacy z nas studenci, jacy dorosli, nie musimy prosić starszych zeby nam piwo kupili, będziemy chlać, grać w gry i zajmować się innymi pierdołami"

Nie rozumiem dlaczego nauczyciele w liceum próbują dzieciom wmawiać że na studiach już będą dorośli. Nie znam nikogo kto na studiach zachowywał się jak odpowiedzialny, dorosły człowiek.
  • Odpowiedz