Wpis z mikrobloga

@Old_Postman: bakery bits, jak teraz zamówisz to jutro dostaniesz. Mają foremki, olejek, cukier perłowy (ładnie wygląda) i jakąś skórkę pomarańczową. Tylko tej ostatniej nie ufam po tym jak kupiłem teskową, lepiej samemu zrobić, ale ta od bakery bits może będzie lepsza. Jeśli kupisz to daj znać :)
Rodzynki z buywholefoodsonline, rum z Lidla.

@x-ray: nie wiem, też się zastanawiałem, ewentualnie nad substytutem. Trochę pomyślę o olejku, . A Ty poszukaj
@x-ray: jest olejek bergamotowy, ale nikt go nie sprzedaje jako spożywczego, mimo że wydaje mi się, że powinno być ok. Niestety, jak nie jest napisane że bezpieczny do spożycia do traktuję że nie jest. Możnaby rodzynki moczyć w esencji earl grey z rumem :)
A jak nie to jak mówisz, pomarańcza, troszkę wanilii i ogień.
@tptak: Szkoda tylko, ze 99% Wlochów kupuje to w supermarketach. Ja takie w pracy na swieta dostałem to po 9 miesiącach było świeże. Same spulchniacze i inne shity w tym
@Xemm: musiałbym zobaczyć, ale szczerze powiedziawszy nie zdziwiłbym się, jeśli moje by tyle wytrzymało - jednak te cytrusy swoje robią w kwestii walki z pleśnią. To niekoniecznie musi być tak, że konserwanty dupanty.