Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #credo #znalezionekrypto Tak mnie podkusiło dzisiaj - w ramach przeszukiwania starych pendrive i adresów żeby przeszukać najpierw adresy ETH :) i moim oczom przemiłe zaskoczenie okazuje się że na jednym z adresów znalazłem 8200 CREDO ( na screenie pokazuje że to warte 239 dolarów ale faktycznie to ethplorer źle przelicza. Po obecnej cenie jest to 0,68 ETH czyli około 1633zł. Lubię takie darmowe bonusy. Klucz do tego konta eth również na szczęście był na starym zdezelowanym białym pendrive :) heh może mogłem w niego zajrzeć za rok kto wie ile credo by kosztowało :) Ale myślę że ojebe jak już mam :) Teraz mam do przeszukania jeszcze 12 adresów LTC 4 adresy ETH i 15 adresów btc wiem że w każdym z nich może kryć się jakaś drobnica ( kiedyś była to drobnica dzisiaj może być poważny pieniądz ) no dzisiaj odkryłem credo :) za 1633zł czy może być milsza niedziela? I już wiem w co właduję. I nie będzie to IOTA :) tylko coś o czym jeszcze chyba nikt tutaj nie pisał no może tylko raz :) bo tego nie ma prawie na żadnej znanej giełdzie ;)

Zachęcam do przeszukania starych portfli aaa i ostatnio znalazłem 120zł w PIESEŁACH :) wczoraj :) kiedyś było to warte parę złoty :)

No i przy okazji zbiegło się to znalezisko z wystrzałem na CREDO właśnie robię ten dopisek bo nie interesowałem się w ogóle credo

https://coinmarketcap.com/currencies/credo/#markets
źródło: comment_wd3OH2Q8eBg1og67ODsGLepCB2O9UfEf.jpg
  • 12
Zostaw. Credo ma ostatnio lekką tendencję zwyżkową więc monitoruj sytuację na ED.


@echelon_: no właśnie widzę że lekką --- 109 procent od wczoraj. Kurde jak wymogi ludzi wzrosły ostatnio :) lekka zwyżka :)