Wpis z mikrobloga

Autko zrobione, bez wujka fachowca bym tego nie ruszył xDD.
Części użyte do lepienia zderzaka :
Szpachla
Pokrowiec do trójkąta ( taki czerwony wycięliśmy go na kawałki i przykręciliśmy wkrętarką do zderzaka )
Sprej

Wyszło bardzo fajnie, autko jeździ tak jak trzeba. Zderzak z czasem będzie cały malowany na czarno bo to trochę brzydko wygląda ale na razie czekam na wypłatę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam wszystkich plusujących bo nie chce mi się bawić w pojedyncze wołania .

Poprzedni wpis LINK

#samochody #motoryzacja #blacharstwo #mechanikasamochodowa
gadatos - Autko zrobione, bez wujka fachowca bym tego nie ruszył xDD. 
Części użyte ...

źródło: comment_r22tQuYUhLcJYcVvCPivHxfiZslqmUme.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jokker: Wysyłka z 50 zł i mamy 150 zł. A tak zderzak jest zrobiony za 50 zł :p I jaka jest różnica? W głównej mierze w cenie oraz czasie i trochę w wyglądzie. I po co przepłacać? Trzeba szanować pieniądze, a nie wydawać na prawo i lewo :D
  • Odpowiedz
  • 7
@gadatos Szanuję
Mój Golf tez mial pare usterek:
Urwał sie netalowy kawałek przenoszący naciśnięcie przyvisku do zamka - zastapilem sznurkiem
Progi zrobilem pianka ale woze ze soba drewniany klocek w bagażniku na wypadek zmiany koła bo prog sie łamie przy podnoszeniu xd
Stelaż fotela pasażera pękł wiec pod nim jest deska i fotel sie trzyma jak ta lala nawet na Polskich dziurach.
Przełącznik od nawiewu nie działał po naprawach działa ale zamiast na pozycjach 1 2 3 4 to na 1.5 2 3.5 i 4 na pelnych gasnie xD pewnie styki ale po co wymieniac jak dziala
toxarz - @gadatos Szanuję 
Mój Golf tez mial pare usterek:
Urwał sie netalowy kawałek...

źródło: comment_SvqP5Fk45bfoLnTgqlKu3LsJ9HQ0pvq0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@toxarz: mądrze. zdążysz włożyć ten drewniany kołek w próg w trakcie zderzenia żeby Ci się auto nie złamało w pół? życzę Ci żebyś się tym zabił zanim zabijesz kogoś jeszcze
  • Odpowiedz
  • 0
@Vencite o dzieki przetestuje jak sie zimniej zrobi bo ciagle na letnim jestem:D

@Rurzowy_Rzufff No jak ktos we mnie z boku wleci to z drugiej strony wyleci i jestem tego świadom ale jakoś do pracy dojechać trzeba :D
  • Odpowiedz
@toxarz: wiem, że nie każdego stać na wszystko. ale kupilśmy ostatnio na dojazdy mazdę. za 600PLN. nie pognitą, nie cieknącą. serio nie stać Cię, żeby to zezłomować i kupić coś w czym się nie zabijesz?
  • Odpowiedz
  • 1
@Rurzowy_Rzufff Kuzyn mial 323f w czasie uzytkowania lozyska z przodu, uszczelka pod glowica. Jednak wole moje auto pod wzgledem mechaniczbym pewne bylem nim nad morzem na Slowacji w Czechach bez strachu. Póki nikt we mnie nie wiedze to sie raczej nie zabije bo nie z---------m - wiecej jak 140 ciężko jedzie :p
Za rok może 2 bede szukal taniego auta na gaz ewnetualnie wcześniej jak mi te chuje przegladu nie podbija
  • Odpowiedz
Czy jak samochód kosztuje 2,5 tys zł to znaczy że można zderzaki zastępować plastikowymi pokrowcami na trójkąt ostrzegawczy, stłuczone lampy zaklejać folią, a opony mogą być łyse?


@Jokker:

Dlaczego porównujesz zderzak, czyli coś co pełni w aucie funkcję czysto ozdobną do łysych opon, które decydują o bezpieczeństwie swoim i innych? Zbłaźniłeś się u góry wplatając w to bezpieczeństwo i dalej idziesz w zaparte. To tak jakbyś p-------ł się, że jak pomaluje maskę na czerwono to auto jest mniej bezpieczne. Miałeś Ty cokolwiek w posiadaniu co ma
  • Odpowiedz