Wpis z mikrobloga

Autko zrobione, bez wujka fachowca bym tego nie ruszył xDD.
Części użyte do lepienia zderzaka :
Szpachla
Pokrowiec do trójkąta ( taki czerwony wycięliśmy go na kawałki i przykręciliśmy wkrętarką do zderzaka )
Sprej

Wyszło bardzo fajnie, autko jeździ tak jak trzeba. Zderzak z czasem będzie cały malowany na czarno bo to trochę brzydko wygląda ale na razie czekam na wypłatę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam wszystkich plusujących bo nie chce mi się bawić w pojedyncze wołania .

Poprzedni wpis [LINK](https://www.wykop.pl/wpis/28689431/niedawno-pisalem-ze-#!$%@?-auto-xddd-dzisiaj-h/)

#samochody #motoryzacja #blacharstwo #mechanikasamochodowa
gadatos - Autko zrobione, bez wujka fachowca bym tego nie ruszył xDD. 
Części użyte ...

źródło: comment_r22tQuYUhLcJYcVvCPivHxfiZslqmUme.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Samol94: myślisz że mi zostało coś kasy jak w grudniu musiałem zapłacić za #!$%@? auto, rata ubezpieczenia za poprzedni okres i nowe ubezpieczenie i najwięcej za płot który #!$%@? ? Mieszkam na zadupiu i nie idzie dokupic zderzaka na żadnym zlomie . Myślisz że nie szukałem ?
  • Odpowiedz
Zderzaj powinno naprawiać się wzmocnionymi tytanowymi rurkami oklejonymi wzmacnianym włóknem szklanym? Żeby było bezpiecznie?


@bykubyk: Zderzak powinien być taki jaki przewidział producent (pojazdu albo części zamiennej jeśli kupujemy zamiennik).
  • Odpowiedz
@PanKracy582: @gadatos: ojoj przepraszam Panowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jednak dalej jestem zdania, że zakup całej maski i zderzaka ( już nawet nie pod kolor) jest tańsze, bezpieczniejsze i szybsze niż tego typu druciarstwo :v
  • Odpowiedz
@Jokker: Ta w samochodzie za paczkę fajek... Zderzak, którego wpływ na bezpieczeństwo jest taki że liczy się tylko w małych zaczepkach na parkingu. :| I do tego producent zamiennika jest zobowiązany przez producenta samochodu o dbanie o wszystkie techniczne wymogi nie?
  • Odpowiedz
Zamienniki są super ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie jak są z gówna zrobione albo nie pasują rozmiarem/ otworami montażowymi xD


@PanKracy582: Jak się kupuje chińskie, to tak to jest. Jak kupisz normalne zamienniki , to są ok.

Ta w samochodzie za paczkę fajek... Zderzak, którego wpływ na bezpieczeństwo jest taki że liczy się tylko w małych zaczepkach na parkingu. :|


@bykubyk: Czy jak samochód
  • Odpowiedz
@Samol94: Ciekawe co powiesz jak sam przywalisz i będziesz musiał kupować zderzak za 600 zł do auta wartego 1500 zł, a na żadnym szrocie nikt nic nie będzie mieć nawet w kolorze. A wiesz czemu? Bo wszystko idzie na Allegro i OLX, gdzie to sprzedawca dyktuje cenę, bo klient kupi jeśli potrzebuje.

@Jokker: Jeny co Ty za brednie gadasz xD Zderzak ma być taki, żeby nie zawierał wystających
  • Odpowiedz
@Jokker: A rozmawiamy o lampach i oponach które wpływają znacząco na bezpieczeństwo?
Czy o zderzaku którego rolą jest pochłonięcie niewielkiej ilości energii w zderzeniu typowo parkingowym?
  • Odpowiedz
Jeny co Ty za brednie gadasz xD Zderzak ma być taki, żeby nie zawierał wystających ostrych elementów. Przecież to jest zwykły plastik. Widziałeś może jak wygląda zderzak samochodowy od wewnętrznej strony?


@russianboy: Czyli co? Zderzak można ulepić ze szpachli i pokrowca na trójkąt ostrzegawczy? Podrzuć to info do firm ubezpieczeniowych, za pęknięte zderzaki będą oddawać 30zł odszkodoania, to sobie sam ulepisz.

Wszystko walą w chinach.

Za dużo Auto Świata się naczytałeś czy coś, zejdź
  • Odpowiedz
@bykubyk: Jak napisałem wyżej:
Czyli co? Zderzak można ulepić ze szpachli i pokrowca na trójkąt ostrzegawczy? Podrzuć to info do firm ubezpieczeniowych, za pęknięte zderzaki będą oddawać 30zł odszkodowania, to sobie sam ulepisz.
  • Odpowiedz
@Samol94: I to Ciebie upoważnia do wymądrzania się? xD Że Tobie się trafiło to nie znaczy że innym również i nie próbuj bajek wciskać, bo do różnych aut różne części można dostać w różnych cenach. A czasem nic nie idzie dostać i co wtedy? Albo nas nie stać.
  • Odpowiedz
Że Tobie się trafiło to nie znaczy że innym również i nie próbuj bajek wciskać, bo do różnych aut różne części można dostać w różnych cenach. A czasem nic nie idzie dostać i co wtedy? Albo nas nie stać.


@russianboy: Zderzak do Megane 1 Lift kosztuje 100zł. Owszem może nie być w pobliżu, wtedy trzeba poczekać aż coś się trafi albo zamawiać (wtedy drożej).
  • Odpowiedz