Wpis z mikrobloga

Hej
Zadałem pytanie jak nazwać swoją działalność gospodarczą, gdzie głownym założeniem DG będzie produkcja gier mobilnych i ogólnie IT. mam kilka pomysłów w głowie i prosiłbym o zagłosowanie;) ewentualnie jak masz jakiś pomysł to podrzuć;)
jak widać wszystkie nazwy lecą szablonem KetchApp;)

Ponawiam post, bo ostatnio było słabo z ilością odpowiedzi, więc może teraz coś więcej będzie;)

W całkiem niedalekiej przyszłości planuję pod tym szyldem wypuszczać swoje produkty na iOS oraz Androida, dlatego chciałbym nazwę na której można oprzeć branding.

buttercApp - od angielskiej nazwy buttercup - czyli polskiego Jaskra https://pl.wikipedia.org/wiki/Jaskier wygląd tego kwiatka;)
whitecApp - biały kubek :P
underApp - podApka trochę jak #podbaza
patchedApp - patched up - poskładać

Wśród plusujących wylosuję dwie osoby które, będą mogły sobie coś wybrać z kluczy które mi zostały na humblebundle.
Jeżeli pojawi się jakaś mega ciekawa propozycja nazwy w komentarzu, to również będzie miał możliwość wybrać sobie coś z tej paczki.

losowanie w niedzielę około 18:)
#programowanie #rozdajo #dzialalnoscgospodarcza #gamedev #gry #steam #steamrozdajo
Mr_Swistak - Hej
Zadałem pytanie jak nazwać swoją działalność gospodarczą, gdzie gło...

źródło: comment_yaHTVTw3NQtMmsoz8oKpyWgK4SR0eCAD.jpg

Pobierz

jaka nazwa

  • buttercApp 24.2% (121)
  • whitecApp 19.4% (97)
  • underApp 40.7% (204)
  • patchedApp 15.8% (79)

Oddanych głosów: 501

  • 65
@Mr_Swistak: Moje propozycję :

1. MobizApp
2. LuckyApp
4. KillerApp
5. KrApp
6. YourApp
7. HodApp
8. abcApp
9. MonteiroApp
10.CatchApp
11. NotYourApp
12. AwesomeApp
13. UsefulApp

Mam nadzieję że mój trud nie pójdzie na daremne :) hehe Powodzenia :)
@Mr_Swistak: Może po prostu wymyśl swoje słowo, określenie zamiast takiego banalnego APP APP ;) Pomyśl później o tym jak ktoś będzie rozmawiał o twojej firmie czy coś, ciężko skrót jakiś od tego zrobić czy coś. Też jak zakładałem DG to rozmyślałem nad takimi pierdołami i nie ma to sensu xd Będziesz kimś to sobie zrobisz branding.
@Mr_Swistak:
buttercApp - dupna/maślana appka ?
whitecApp - rasistowskie
underApp - ???
patchedApp -

patch


2. To make by sewing scraps of material together: patch a quilt.
3. To mend, repair, or put together, especially hastily, clumsily, or poorly

proonuję, nazwać firmy tak jak chińczycy,
nazwa_miasta gmina GoldenRay software ltd.