Wpis z mikrobloga

#starwars
Spoiler alert.

Jak wspominałem, będę filmu bronił jak niepodległości, nie tylko ze względu na jego poziom, ale również dlatego, że ból dupy hejterów jest niesamowicie zabawny.
Indolencja w wymyślaniu argumentów jest tak duża, że oprócz argumentów z dupy, dochodzą takie, których pochodzenia nawet nie chcę znać, bo to musi być gorsze niż rura ekskrementów którą Andy Dufresne czołgał się na wolność.

Otóż gdzieniegdzie czytałem, że film jest przewidywalny (lub do bólu przewidywalny). Chyba ameby nie pojmują, jak łatwo zbić ten argument, więc proszę o odpowiedź:


Podobno film był przewidywalny, więc ta hipoteza na pewno wielu wpadła do głowy i wielu ludzi brało ją pod uwagę.
Słucham argumentów i zapraszam do dyskusji.
  • 17
@wjtk123

No ja we własnym wpisie wyraziłem krytyczną opinię, która moim zdaniem jest bardzo dobrze uzasadniona.


Masz problem, bo nie jest.

Sugeruję też spuścić z tomu i przestać obrażać ludzi o odmiennym zdaniu, bo popadasz w narcystyczną psychozę.


Fakty nie są obelgami.
@Slonx: No tak bronisz, że poza chamstwem, to nie przedstawiłeś nic. Bo każdy kto ma wiedzę o uniwersum SW nie będzie bezkrytycznie przyjmował wszelkiej maści idiotyzmów, jakie się pojawiły w Last Jedi. Hejterzy, których tak atakujesz, mają tą wiedzę, nawet większą od konserwy starej trylogii, która nie chce przyjąć do wiadomości, że uniwersum dawno poszło do przodu dzięki grom itp. I szkoda, że Disney dla tzw starych fanów uznał, że trzeba
@BlackHawk144: XD Sam siedzę ostro w obu kanonach i każde eu zawsze jest dodatkiem. Star Trek też miał reset kanonu wraz z książkami i innymi. Transformersy są resetowane co chwilę, Marvel i DC - XD. Więc nie płacz, jaki to Disney zły bo przecież nie kupili praw aby po prostu wypuszczać epizody I-VI. Tak samo jaram się Malgusem i Exar Kunem jak walką z Pretorianami z nowego filmu. Film ma trafiać
@BlackHawk144

tak bronisz, że poza chamstwem, to nie przedstawiłeś nic.


W spojlerze jest pytanie, które odpiera zarzut przewidywalności, który jest przez niektórych podnoszony. Odnieś się do niego, a nie zostawiaj mi nic niewartego bólu dupy.
@BlackHawk144: Najgłośniej krzyczą zawsze średniaki i miernoty które chcą się dowartościować jakimi to znawcami nie są. Tak jest w przypadku każdego fandomu. Ja mam swoje autorytety jeśli chodzi o świat SW takiejgobardziej międzynarodowego kalibru a nie rodem z forum ze śmiesznymi obrazkami. I bardzo mnie cieszy że w większości jednak ich odbiór był taki jak mój - pozytywny.
@Slonx: Jesteś dość w tym żałosny w tym zacietrzewieniu, no ale to już taka przypadłość fanbojów, że absolutnie nie widzą siebie z pozycji "z boku" i nie potrafią znieść, że komuś coś się nie podoba - i absolutnie nie wiedzą, że raczej zniechęcają niż zachęcają swoją "bojowością".

Dla mnie film był kijowy, część z argumentów które odrzucasz a priori jak najbardziej pasuje do opisu filmu według mej skromnej osoby... A mówię
@Slonx:

APEL

1. «zbiórka wszystkich uczestników obozu, uczniów szkoły, żołnierzy jednostki itp. w celu sprawdzenia obecności lub przekazania jakichś informacji; też: sygnał do zbiórki»
2. «publiczna wypowiedź lub pismo skierowane do ogółu, wzywające do jakichś działań lub do uczestnictwa w czymś»
3. «karność psa myśliwskiego»
4. «sygnał do rozpoczęcia polowania»

za: https://sjp.pwn.pl/sjp/apel;2550468.html

APELACJA

apelacja I «odwołanie się od wyroku do sądu wyższej instancji»
apelacyjny apelant
apelacja II «rejon uprawy