Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej #rozowepaski wytłumaczcie mi, bo albo czegoś nie rozumiem, albo rozumiem za dobrze.
Poznałem na mieście dziewczynę, gadka szmatka, wymiana numerów, pierwsze poznanie przez sms- standard. Spotkaliśmy się później na obiedzie, fajnie spędzając czas. Żadne z nas nie uciekło, a nawet ruszyliśmy wspólnie do następnej knajpy i na krótki spacer. Czyli wszystko powinno być okej. Z tym, że... Od czasu spotkania panna nie inicjuje rozmowy, na wiadomość tylko odpisuje i nie interesuje się co u mnie. No i też mogę zrozumieć, że mam spadać, ale... 'tesknilam, czekam na kolejną randkę', etc. A jak proponuję wyjście to ma inne plany. O co kur... chodzi?
W każdym razie już się do niej więcej pierwszy nie odezwę :)
#zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: gdyby Leo DiCaprio chciał wyciągnąć ją na randkę to inaczej by zareagowała, gwarantuje Ci. Prawdopodobnie znalazła innego a ty byłeś zapasowy na wypadek gdyby z tym pierwszym nie wyszło. Jak tamtemu się znudzi to różowy znowu zacznie do Ciebie pisać, masz to jak w banku