Wpis z mikrobloga

Ostatnio w Niemczech bylem na paniach, a ze mialem tylko 20euro to wybor byl ograniczony. Ida c ulica pelnych takich pan, i kazda widzac ten pieniazek odmawia. Rumunka, Tajka nawet Ukrainka. Na koncu drogi spotykam i pokazuje jej. A ona krzyczy Kaska, Ewelina jakis bogaty nam sie trafil i we 3 go obsluzymy jeszcze reszte wydamy.

#rozowypasek #niebieskiepaski #tlustacera #polkazawszeda
  • 22
Mi Hakan (przyjaciel ojca, Turek) mówił ze jak jeździł w latach 80 do Polski z towarem, to Polka potrafiła się oddać za paczkę kawy, ja #!$%@? xd.


@Smakoshh: Tylko w latach 80, przy sredniej PRLowskiej pensji ~30$ miesiecznie (po realnym kursie a nie panstwowym) to paczka zachodniej kawy kosztowala z 1-2 dniowki robotnika. Mysle ze w dzisiejszych czasach jak wydasz dwie srednie dniowki to tez sobie jakas babe znajdziesz.
Mi Hakan (przyjaciel ojca, Turek) mówił ze jak jeździł w latach 80 do Polski z towarem, to Polka potrafiła się oddać za paczkę kawy, ja #!$%@? xd.


@Smakoshh:
@Taco_Polaco: a pomyśleliście, że może Hakan miał w #!$%@? wielkiego #!$%@? i dobrze ruchał? Takie wieści się szybko rozchodzą i typiary chciały się z nim ruchać. A kawa to tylko bonus, nawet jak by tej kawy nie miał i tak by się