Wpis z mikrobloga

spotkałam się wczoraj z koleżankami z liceum, z którymi się widzę raz na rok. i na każdym poprzednim spotkaniu gadały o zaręczynach i ślubach i o tym, że chcą mieć na przykład okrągłe stoły na weselu. no i pierwsze co to jedna pokazuje pierścionek i ja się cieszę ofc, bo lubię ją i lubię kupować nowe sukienki, ale potem gadały tylko o tym i o swoich facetach i może to by było spoko, gdybym ich w ogóle znała, ale nie znam. jedyne o co mnie zapytały to czy się z kimś spotykam i potem takie "no nie martw się, znajdziesz sobie kogoś". i na koniec mówią, że musimy się koniecznie spotkać, a ja przytaknęłam, że oczywiście jak najprędzej, ale pomyślałam sobie, że szybciej to wolę umrzeć w sumie. no bo kurczę, co to ma być, nawet nie zainteresowały się co u mojego kota ehhhhh #gownowpis #zalesie
  • 45
@kwasnydeszcz: zadziwiające jak kobiety się cieszą ze ślubu widać że to facetom nie na rękę i ustawia jedynie kobiety zanim zdążą sie zestarzeć i zbrzydniec bo często wygląd to jedyne co mają do zaoferowania