Wpis z mikrobloga

Trochę mnie poniosło.

Decyzja o usunięciu konta została podjęta gwałtownie po przeczytaniu jednego z komentarzy szkalujących moją osobę. Chociaż nie powiem, że się nie nosiłam z takim zamiarem od dłuższego czasu xD Śmieszy mnie fakt, że jest na wykopie grupa osób twierdząca, iż nie dodaję na wykop niczego oprócz znalezisk z reklamami zachęcającymi do ich wykopania. Zaledwie 5 dni temu pojawił się na mirko mój wpis poruszający temat życia pozaziemskiego. Zebrał on prawie 700 plusów a w komentarzach wywiązała się ciekawa dyskusja. Nieźle. Link do wspomnianego wpisu tutaj.

Sporo osób twierdzi również, że moim jedynym celem jest zarobienie na kosmicznej propagandzie pieniędzy. No to przyznam wam się, że strona, którą prowadzę od trzech miesięcy zarobiła dokładnie 0 złotych i jedyną reklamą jaka jest na niej widoczna do link do księgarni internetowej wydawnictwa Prószyński i S-ka za co dostałam od nich jedną książkę, którą to planuję rozdać z okazji 1000 obserwujących. Ale o tym kiedy indziej bo muszę ją do końca przeczytać xD

Jeśli ktoś normalny ma jakieś zastrzeżenia dotyczące jakiegoś artykułu, znajdzie błąd lub coś podobnego to niech da znać. Tym samym przyczyni się do poprawy jakości tekstu skoro jest ona według danej osoby wątpliwa. Mimo to grupa tych samych 4-6 osób stale zakopuje artykuły z tego samego powodu. Zakładam że nawet ich nie czytają. No ale niech robią co chcą. They have no power here. Od całej reszty, której podoba się wrzucany content, miło było przeczytać komentarze wstawiające się za mną i mówiące aby wrócić na wykop. Dziękuję! :)

I tak przy okazji to start Falcona 9 w ramach misji CRS-13 został opóźniony o trzy dni. Trzeba przeprowadzić jakieś dodatkowe inspekcje albo nakarmić myszy na pokładzie Dragona. Lecimy w piątek o 16:33 czasu polskiego.

Of Course I Still Love You

#kosmicznapropaganda #spacex #eksploracjakomosu #gruparatowaniapoziomu
O.....Y - Trochę mnie poniosło.

Decyzja o usunięciu konta została podjęta gwałtown...

źródło: comment_gl46FwRlJEfFRHlWmmNLngPtenc99WXz.jpg

Pobierz
  • 112
@OCISLY: Nie przejmuj się, ludzie często głupi są :)
W sumie przydałoby się zrobić jakąś dużą akcję społeczną przybliżającą ludziom koncept #czarnolisto, bo najwidoczniej spora część nie rozumie ;) @a__s, można by takie coś zorganizować, byłoby do czego odsyłać ludzi :P
Bo ostatnimi czasy ludzie coraz częściej wolą szkalować niż doadć na czarną coś, co im się nie podoba ;)