Wpis z mikrobloga

Trochę mnie poniosło.

Decyzja o usunięciu konta została podjęta gwałtownie po przeczytaniu jednego z komentarzy szkalujących moją osobę. Chociaż nie powiem, że się nie nosiłam z takim zamiarem od dłuższego czasu xD Śmieszy mnie fakt, że jest na wykopie grupa osób twierdząca, iż nie dodaję na wykop niczego oprócz znalezisk z reklamami zachęcającymi do ich wykopania. Zaledwie 5 dni temu pojawił się na mirko mój wpis poruszający temat życia pozaziemskiego. Zebrał on prawie 700 plusów a w komentarzach wywiązała się ciekawa dyskusja. Nieźle. Link do wspomnianego wpisu tutaj.

Sporo osób twierdzi również, że moim jedynym celem jest zarobienie na kosmicznej propagandzie pieniędzy. No to przyznam wam się, że strona, którą prowadzę od trzech miesięcy zarobiła dokładnie 0 złotych i jedyną reklamą jaka jest na niej widoczna do link do księgarni internetowej wydawnictwa Prószyński i S-ka za co dostałam od nich jedną książkę, którą to planuję rozdać z okazji 1000 obserwujących. Ale o tym kiedy indziej bo muszę ją do końca przeczytać xD

Jeśli ktoś normalny ma jakieś zastrzeżenia dotyczące jakiegoś artykułu, znajdzie błąd lub coś podobnego to niech da znać. Tym samym przyczyni się do poprawy jakości tekstu skoro jest ona według danej osoby wątpliwa. Mimo to grupa tych samych 4-6 osób stale zakopuje artykuły z tego samego powodu. Zakładam że nawet ich nie czytają. No ale niech robią co chcą. They have no power here. Od całej reszty, której podoba się wrzucany content, miło było przeczytać komentarze wstawiające się za mną i mówiące aby wrócić na wykop. Dziękuję! :)

I tak przy okazji to start Falcona 9 w ramach misji CRS-13 został opóźniony o trzy dni. Trzeba przeprowadzić jakieś dodatkowe inspekcje albo nakarmić myszy na pokładzie Dragona. Lecimy w piątek o 16:33 czasu polskiego.

Of Course I Still Love You

#kosmicznapropaganda #spacex #eksploracjakomosu #gruparatowaniapoziomu
O.....Y - Trochę mnie poniosło.

Decyzja o usunięciu konta została podjęta gwałtown...

źródło: comment_gl46FwRlJEfFRHlWmmNLngPtenc99WXz.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@OCISLY: weź miej ich w dupie. Komu szkodzisz? Nikomu. Zupełnie olewam twój content, nigdy nie wchodziłem na twoją stronę, ale szanuję za stałość, rzetelność i oświecanie mirków/wrzucanie artykułów o spacex.

Tych pozytywnych jest 243243 razy więcej niż paru baranów, nie przestawaj tylko dlatego, że sobie coś tam #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
@OCISLY Dobrze, ze zostalas. Twoje teksty i artykuly sa dla mnie jednymi z tych bardziej przyjemnych do poczytania. Podoba mi sie styl i poziom kompresji najwazniejszych informacji. No i prawdopodobnie dzieki Twoim wpisom zarazilem sie fascynacja do kosmicznych podrozy. Dziekuje i pozrawiam! Zadowolony mirek
  • Odpowiedz
@OCISLY: on zniknął w tym samym czasie gdy Ty się pojawiłaś, stad pomysł. 3maj to, co robisz, czasem trza mieć groba skórę. pozdrawiam. aha i gdyby ktoś zarzucał Ci za sajmujesz sie #!$%@?, zamiast mocno stac na ziemi, to ja mam 47 lat i uwazam ze nie ma nic bardziej powaznego niz tematyka ktora sie zajmujesz.
  • Odpowiedz
@Obruni: @Przemysl to chyba wszystko zapoczątkował, tzn ogólne informacje o SpaceX i kosmosie, utworzył chyba też mirkolisty do wołania o startach. Z tego co wiem, to nadal ma aktywne konto, ale się nie udziela ze względu na brak czasu. Mnie też zaraził pisaniem o kosmosie, aż założyłem własny portal i tag, podobnie jak @OCISLY.
  • Odpowiedz
To tak jakby kulka gnoju próbowała zakłócić swoją grawitacją trajektorię, tfu, Jowisza xD


@metalowy_pasterz: no i porównał OCISLY do Jowisza. Teraz to już na pewno usunie konto
  • Odpowiedz
@uzekamanzi: @nicniezgrublem: Świat jest dzisiaj trochę przekręcony, większość ludzi wymieni 10 najlepszych futbolistów, prawie nikt dwóch noblistów, z tego roku, technika, technologia zmienia nasz świat jak nigdy dotąd, ale ogol ma to w dupie, mimo że wpływa to na ich życie jak nigdy dotąd. Tym fajniej, że jest ktoś taki jak @ODCISLY, i Ty @nicniezgubiłem,@looz że krzyczycie ludziom – hej słuchajcie, jutro obudzisz się
  • Odpowiedz
@OCISLY uffff... Oczywiście wciąż Cię kocham! Dziękuję, ze wróciłaś. Chociaż przyznam się, ze od dłuższego czasu śledzę już twoja stronę internetową i stała się jednym z moich stałych elementów dostarczających mi informacji! ;)
! nie strasz więcej.
  • Odpowiedz
@OCISLY: Ej no, bez takich! Trzeba być twardą, a nie miętkką! Ja zawsze plusnę, przeczytam i wykopię, a jak się komuś nie podoba to niech spindala na drzewo, o!
  • Odpowiedz