Wpis z mikrobloga

Bylibyście zainteresowani serią poradników do FUT18 skupioną na samej warstwie gry? Bez żadnych clickbaitów jak rozpakować Messiego/najlepsze karty itp.

Znam naprawde wiele sposobów i styli gry spoza "mety". Pace whoring już na mnie nie działa, wygrywam składem za 130k z panami którzy mają w swoich składach obu Ronaldo, topowe IFy i inne najdroższe karty. Od razu mówie że nie znam się dobrze na handlu.

Gra jest przyjemniejsza, myślałem o tym długo żeby takie poradniki robić, ale komu by sie chciało oglądać praktyczne poradniki jak nakładać pressing aby przeciwnik grał w określonych rejonach boiska, jak płynnie przechodzić z ataku do defensywy, jak zrobić mind-fuck i umiejętnie zmieniać styl gry z autobusu do full-attack w ciągu jednej krotkiej przerwy w grze, na jakich formacjach można to zrobic, jak wygląda każda formacja podczas różnych faz gry.

Jest kilka sposobów na unikanie losowych wylewów u piłkarzy, ja znam je wszystkie (prawdopodobnie).

Mam spore zaplecze z fify, ale ładnych bramek na moich filmach byście nie zobaczyli, bo nie o to chodzi. Chcemy zniszczyć przeciwnika a nie masować prawą gałe ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#fut #fut18 #fifa18
  • 81
@rvnow: Jakies ligi weekendowe grasz? ja z chęcią pooglądam, bo tych jutuberów duzo jest ale malo merytoryki niestety. jedynie kartomania coś tam w miare mi sie podobało i krótkie konkrety. A tak to zwykle darcie mordy CHCECIE PACZKE? NO DOBRA, TO 200 ŁAPEK I OTWIERAM PACZKE DLA WAS
@djnorbert: No LW to może i większy wyznacznik bo tam masz prawdziwe Leaderboardy, ale sam w sobie FUT to nie jest żaden wyznacznik, no chyba tylko tego jak umiesz handlować bo z grą to za mało ma wspólnego. Lubie nowinki taktycznie, tego typu pierdoły. 1 lige wbic łatwiej w FUT niż w H2H bo tam grają prawdziwi zawodowcy a nie gwiazdy youtuba.

Nagrałem już, dzisiaj zmontuje i dodam voice-over. Na jutro
@rvnow: na zadne z moich pytan nie jestes w stanie odpowiedziec krotko tekstowo, tak zeby to poprawilo moja gre? To moze chociaz strzaly finezyjne? To zalezy od pilkarza czy sa skuteczne? Bo w f18 mam wrazenie ze te finezyjne strzaly to takie baloniki dla bramkarzy
@Veyn: Od razu zabrałem sie do nagrywania, strzały finezyjnie w FIFA 18 są trudniejsze niż w poprzedniej edycji. Nie wiem jak tekstowo mogę ci przekazać informacje pod jakim kątem powinieneś biec/stać. Zależy jakiego piłkarza używasz i z jakiej odległości strzelasz i pod jakim kątem. Osobiście nie mam żadnego piłkarza poza PTG Origim który mógłby z dystansu pokonać lepszego bramkarza (oczywiście finezyjnemy strzałem). W filmikach skupię sie bardziej na makro.

@Nie_mam_nicku: