Wpis z mikrobloga

@Dzindzer: Ma to swoje wady i zalety. Wiesiek to potencjalnie jedna z tych gier, których się nie kończy - jest po prostu za długa. Ja skończyłem Velen (wszystkie misje, i ok 2/3 pytajników) i gra trafiła do "poczekalni" ¯_(ツ)_/¯
@Zwanek: no z bólem serca olewam te wszystkie pytajniki na mapie xD
@Tomm16: a to jest jakaś różnica? żeby przejśc gre na 100% trzeba odblokować wszystkie osiągnięcia prawda? czyli jest to pasek postępu( ͡° ͜ʖ ͡°)
żeby przejśc gre na 100% trzeba odblokować wszystkie osiągnięcia prawda?

@Dzindzer: Nie do końca. Nie wiem jak jest w W3, ale drugą część trzeba było przejść kilka razy, żeby wbić wszystkie osiągnięcia. No i nie wszystkie osiągnięcia dotyczą przejścia gry. Niektóre to jakieś specjalne wyczyny, inne to farma itd.
@Zwanek nie da się 100% zrobić za 1 podejściem, trzeba robić savey praktycznie przed każdym questem i przechodzić go na każdy dostępny sposób...
Mogli zrobić jakąś mapke lini fabularnych tak jak np w original war, gdzie ponowne rozegranie misji stwarzalo równolegly bieg wydarzen z możliwością łatwego powrotu do danej misji i wykonania jej w taki sposób zeby w późniejszych etapach gry mieć inne możliwości