Wpis z mikrobloga

Grubas jest chory, wczoraj dostał kroplówkę na odwodnienie i 4 zastrzyki, dzis kolejne dwa, nie wiadomo co sie stało, dopiero jutro badanie krwi będzie robione, jeżeli w ciagu doby nie zacznie jeść i pic, wet ma mu zrobić wenflon do karmienia kroplówka. W ciagu doby zdrowy kot doszedł do stanu odwodnienia, w którym cieżko mu było juz poruszać sie samemu. #koty #kot #kitku
DuszaJestChaosem - Grubas jest chory, wczoraj dostał kroplówkę na odwodnienie i 4 zas...

źródło: comment_HsU0wJOJ9r40vGBJOfmmaTWsZx6618jj.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • 0
@Dusza_Jest_Chaosem Kurcze, objawy brzmią podobnie jak u mojego Mruczka. Dwa tygodnie temu przestał jeść, strasznie schudl i bardzo się odwodnił. Okazało się, że przewlekła niewydolność nerek, wyniki krwi przekroczone wielokrotnie. Przez tydzień dostawał kroplówki i leki moczopędne, ale niestety z każdym dniem było coraz gorzej i trzeba było go uśpić :( Jednak wszystkie objawy widoczne dla nas znacznie wolniej się rozwijały niż u Twojego, więc może to jakaś ostra niewydolność nerek, spowodowana
  • Odpowiedz
@Dusza_Jest_Chaosem: Mój kiciuś miał bardzo podobną sytuację - odkąd dostaje pastę na zalegające kłaczki wszystko jest okej. Jeśli ma takie problemy brzuszkowe to koniecznie mu zmieńcie karmę na sensitive! Będzie dobrze, kitku bywają chorowite ale z pewnością się z tego wyliże :3
  • Odpowiedz
@Dusza_Jest_Chaosem: 2 dni? Dobrze że dostał kroplówkę. Mój kociak przechodził przez coś podobnego. Miał robione USG które nic nie wykazało i RTG z kontrastem które pokazało tyle, że kontrast nie szedł dalej do dwunastnicy. Szybka decyzja - kroimy kota. Kociak u nas był od tygodnia i okazało się, że u hodowcy zjadł kawałek plasteliny którą się bawiły dzieci. 2 dni po operacji kot znowu wesoły i skory do zabaw, ale zjeść
  • Odpowiedz