Wpis z mikrobloga

Grubas jest chory, wczoraj dostał kroplówkę na odwodnienie i 4 zastrzyki, dzis kolejne dwa, nie wiadomo co sie stało, dopiero jutro badanie krwi będzie robione, jeżeli w ciagu doby nie zacznie jeść i pic, wet ma mu zrobić wenflon do karmienia kroplówka. W ciagu doby zdrowy kot doszedł do stanu odwodnienia, w którym cieżko mu było juz poruszać sie samemu. #koty #kot #kitku
DuszaJestChaosem - Grubas jest chory, wczoraj dostał kroplówkę na odwodnienie i 4 zas...

źródło: comment_HsU0wJOJ9r40vGBJOfmmaTWsZx6618jj.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • 3
@Dusza_Jest_Chaosem u mnie było podobnie. Tylko że rzygał brązową wodą. W pierwszy dzień dostał glukozę z 3 zastrzyki + rozkurczowe. W drugi dzień to samo + witaminy. No i bardzo dużo odkłaczacza. Myślę że mógł to mieć od zjedzenia zabawek córki. Małe gumowe części od zabawki oonies. Mojemu przeszło więc trzymam kciuki. Wyglądał tak samo jak Twój przez 2 dni.
  • Odpowiedz
@Dusza_Jest_Chaosem może mieć chora trzustke moja też nie jadla i nie piła tylko rzygala. ale to trwało z tydzień, zrobił mu próbę trzustkowa? Tylko tą taka szybka bo są dwie jakościowa i ilosciowa jedna jest z wynikiem czy trzustka jest chora czy nie a druga była taka co się długo na wyniki czekało i to już było jak bardzo jest norma przekroczona, zdumiewające że tak szybko go poskladalo :( musi dużo pić
  • Odpowiedz
@szukajek: Poza obejrzeniem i obmacaniem kota, oraz zmierzeniem temperatury, nie było jeszcze innych badań, badanie krwi jest niemożliwe w sobotę/niedziele, bo laboratorium nie pracuje, więc dopiero jutro zbadają. Próbowałem go poić ze strzykawki, niby coś tam przełyka, ale za chwile ma taki odruch wymiotny i większośc i tak wraca na zewnątrz.
  • Odpowiedz
@Dusza_Jest_Chaosem oby mu się nie pogorszyło zapytaj o te badania trzustkowe a jak dostał kroplowki nawadniające i nie chce pić to może lepiej go nie męczyć tą wodą jak ma takie odruchy a skąd jesteście bo jak ze Śląska to mogę polecić dobrego i taniego weta
  • Odpowiedz